Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

Latviešiem Īrijas čempionātā izcili rezultāti draugiem.lv

- 08.09.2008
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

Vakar, 7. septembrī Waterfordā notika Īrijas čempionāts pusmaratonā, kurā piedalījās labākie Īrijas gargabalnieki, t.sk. latvieši – Raivis Zaķis un Sandis Brālītis, kā arī Mareks Florošeks, kurš uz šīm sacensībām atbrauca speciāli no Latvijas. Visi trīs latviešu atlēti Īrijas čempionātā pusmaratonā startēja ar ļoti, ļoti labiem panākumiem. Vislabāk veicās Sandim Brālītim, kurš izcīnīja otro vietu -1.08:03, Raivis Zaķis arī uz goda pjedestāla – trešā vieta. Bez tam Raivis laboja savu personīgo rekordu gandrīz par divām minūtēm – 1.08:51. Mareks Florošeks palika piektajā vietā 1.09:43.
Apsveicam!

Sporta klubs West Waterford, kuru pārstāv Sandis Brālītis un Raivis Zaķis, pirmo reizi kluba vēsturē uzvarēja Īrijas čempionātā pusmaratonā klubu vērtējumā un latviešu sportisti individuāli pirmo reizi kluba vēsturē tika TOP 3! .
24. augustā Raivis Zaķis startēja Longfordas pusmaratonā un ar rezultātu 1.11:11, izcīnīja otro vietu.
Nākamās sacensības, kurās piedalīsies Raivis, notiks pēc trīs nedēļām, 28. septembrī – Latvijas čempionāts maratonā. Pats sportists uzsver, ka ir labā fiziskā formā- pagājušajā mēnesī treniņos noskrieti 575km, tagad tikai jānobriest psiholoģiski, jo maratons nav joka lieta.