“SUFC” spēlē uz abiem vārtiem draugiem.lv

- 15.03.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

futbol-014_1Šajā nedēļas nogalē futbola komanda “SUFC” mērojās spēkiem ar “International” komandu, bet “D`Pils” futbolisti baudīja brīvdienu.
Par spēli portālam baltic-ireland stāsta “SUFC” komandas spēlējošais treneris Alberts Kasperčiks:

“International” vs “SUFC” 1 – 2
“Šodien nebija variantu, kā vien pēc spēles ielikt trīs punktus “kabatā”. “International” ir pārstāvēti ar puišiem no Turcijas un vēlme cīnīties un spēlēt viņiem ir milzīga, ko viņi šodien arī parādīja. Kopumā raksturojot, viņi ir vājš pretinieks, bet grūti uzvarams.
Visas spēles garumā mums piederēja iniciatīva, bet, klupdami un krisdami, neko īpaši bīstamu pie pretinieka vārtiem mēs neizveidojām. Pirmā puslaika vidū sanāca kurioza situācija – nespējot izsist bumbu no savu vārtu priekšas, viens no mūsu aizsargiem krītot ieripināja to savos vārtos. Pirmais puslaiks 1:0.
Otrajā puslaikā saņēmāmies un sākām spēlēt kaut ko līdzīgu futbolam – izveidojām dažas kombinācijas pie pretinieka vārtiem. Tuvojoties puslaika vidum, Vasils Sali ar tālsitienu panāca izlīdzinājumu, 1:1. Ar katru epizodi palielinājām spiedienu uz pretinieka vārtiem un, minūtes 10 pirms spēles izskaņas, guvām otros vārtus, 1:2. Bija vēl pāris momenti vārtu realizācijai, bet rezultāts palika nemainīgs.
Daudz kļūdu un brāķa bija mūsu spēlē, bet galvenais ir iegūtie trīs punkti kopvērtējuma tabulā un piektā pēc kārtas spēle bez zaudējuma!
Par nesportisku uzvedību “International” uzbrucējs tika noraidīts no laukuma, saņemot sarkano kartiņu.
“SUFC” komandas labā vārtus guva Vasil Sali un Romualdas Broska.”