Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Diskvalificēta īru komanda, kura piekāva daugavpiliešus draugiem.lv

- 23.03.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

futbol-075_lVakar, 22. martā abas mūsu futbola komandas aizvadīja pa spēlei. “SUFC” komanda Major Division čempionātā mērojās spēkiem ar “Park Orient” klubu, bet “D`Pils” komanda O’Neills Sheeran Cup ceturtdaļfināla atbildes spēlē tikās ar “Jobstown Celtic” klubu.

“Park Orient” vs “SUFC” 2 – 1
Par spēli stāsta “SUFC” spēlējošais treneris Alberts Kasperčiks:
“Pret stipriem pretiniekiem gūstam punktus, uzvarot tos vai nospēlējot neizšķirti, bet vājiem pretiniekiem zaudējam. Spēlējām slikti, bet tomēr visas spēles garumā mums piederēja iniciatīva. Pirmajā puslaikā neko īpaši bīstamu neizveidojām, tikai izdarijām dažus tālsitienus. Pirmais puslaiks 0 – 0.
Otrajā puslaikā palielinājām spiedienu un pretinieks brīžiem ilgi nespēja iziet no savas laukuma daļas, bet divos ātros pretuzbrukumos spēja gūt divus vārtus. Pie rezultāta 2 – 0, palikām mazākumā, par f… vārda lietošanu tika noraidīts mūsu spēlētājs. Gribu piebilst, ka īri, lietojot šo f… un citus lamu vārdus, netiek pat brīdināti (nu tas tā, atruna, nemākam paši spēlēt, sākam meklēt vainīgo!). Paliekot mazākumā, mēs sākām spēlēt daudz labāk un guvām vienus vārtus, bet pietrūka laika un veiksmes, lai izlīdzinātu rezultātu.”
“SUFC” komandas labā vārtus guva Vitas Gabieta.

“Jobstown Celtic” vs “D`Pils” 2 – 0
Pirmā spēle beidzās ar “D`Pils” komandas uzvaru, 3 – 1. Pēc šīs spēles vārtu attiecība ir 3 – 3, bet cīņu pusfinālā turpinās “Jobstown Celtic”, jo viņiem ir vairāk gūto vārtu izbraukuma spēlē.
Telefonsarunā viens no “D`Pils” komandas spēlētājiem izteicās, ka spēlē pret “Jobstown Celtic” neviens, kas atradās uz laukuma, nespēlēja vai pat negribēja spēlēt… Tās varētu būt sekas no sliktās pieredzes pēc rupjās spēles pret “Landen United” klubu pāris nedēļas atpakaļ, pēc kuras īru komanda par nesportisku uzvedību tika diskvalificēta vismaz līdz sezonas beigām. Daži “D`Pils” spēlētāji vēl līdz šim brīdim pēc brutālās spēles pret “Landen United” komandu ir traumēti un nav atsākuši treniņus.