Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Derbijā pārāki daugavpilieši draugiem.lv

- 29.03.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

futbol-047_lŠodien savstarpējā spēlē tikās abas latviešu pārstāvētās komandas – spēkiem mērojās “D`Pils” ar “SUFC”!
“SUFC” vs “D`Pils” 2 – 3
Par šo derbiju portālam baltic-ireland.ie stāsta “SUFC” spēlējošais treneris Alberts Kasperčiks:

“Spēles raksturs bija neierasts šajā “derbijā”, jo parasti “D`Pils” komanda vairāk kontrolē bumbu un spēles garumā izveido vairākus bīstamus momentus. Šīs dienas spēlē bija otrādi, “SUFC” komanda lielāko spēles daļu bija vairāk ar bumbu un ar teritoriālu pārsvaru, jo daugavpiliešeim vairāki vadošie spēlētāji ir traumēti.
Spēles sākumā “SUFC” pārņēma iniciatīvu un pirmie guva vārtus, 1:0. “D`Pils” spēlētāji atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem, vienā no kuriem daugavpiliešu uzbrucējs tika nogāzts pretinieka soda laukumā un tiesnesis norādija uz 11 metru soda sitienu, kuru precīzi realizēja Māris Rasims. Līdz pirmā puslaika beigām spēles raksturs nemainijās – “SUFC” spieda uz “D`Pils” vārtiem, kuri meistarīgi aizsargājās un, izmantojot viena stūra sitiena izspēli, guva vārtus, ka arī vienā no pretuzbrukumiem veiksme bija daugavpiliešu pusē un rezultāts jau 1:3. Tā arī pirmais puslaiks beidzās.
Otrajā puslaikā “SUFC” komanda veica trīs spēlētāju maiņas un turpināja aktīvāk spēlēt. Daugavpilieši atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem, bet neviens navainagojās ar gūtiem vārtiem. Īsi pirms spēles beigu signāla “SUFC” komanda atguva vienus vārtus, bet pietrūka laika, lai rezultātu izlīdzinātu. Kvalitāte un vienkārša spēle aizsardzībā “D`Pils” komandai šajā spēlē bija noteicošais faktors, kas palīdzēja gūt uzvaru. Gribas vēl piebilst, ka daugavpiliešeim vairāk paveicās. Abu komandu vārtsargi spēles garumā dažas reizes glāba savas komandas no rezultāta palielināšanās.”
“SUFC” komandas labā vārtus guva Romualdas Broska (2).
Bet “D`Pils” komandas labā vārtus guva Māris Rasims, Dmitrijs Mihejevs un Igors Ivanovs.

P.S. Portāls baltic-ireland.ie sveic “SUFC” komandu dzimšanas dienā un novēl arī turpmāk nezaudēt cīņas sparu un degsmi! Lai nākamais gadiņš nes tikai uzvaras!