Ceturtdiena, 18. aprīlis, Lielā Piektdiena.Varda dienas: Laura, Jadviga

Latvieši starp labākajiem draugiem.lv

- 07.07.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

DSC01805[1]Kā jau ierasts, mūsu garo distanču skrējēji Sandis Brālītis un Raivis Zaķis, kuriem tagad ir pievienojusies arī Inese Melne, turpina uzrādīt izcilus rezultātus gan vietēja, gan valsts mēroga sacensībās.
26. jūnijā Raivis Zaķis ar rezultātu 24:58 uzvarēja Dromana piecu jūdžu skrējienā, uzlabojot savu pagājušā gada rezultātu par 20 sekundēm. Savukārt 4. jūlijā Killarney 5 km skrējienā ar rezultātu 15:17 uzvaru izcīnīja Sandis Brālītis, bet Inese Melne šajā pašā distancē uzrādīja laiku 21:32.

Svētdien, 5. jūlijā Santry stadionā Dublinā notika Īrijas līgas otrā posma sacensības. Mērojoties spēkiem ar labākajiem valsts vieglatlētiem, abi latviešu sportisti izcīnīja godalgotas vietas. Vispirms Sandis Brālītis skrēja 1500 m distanci, kurā ar rezultātu 4:01 noslēdza godalgoto trijnieku, bet pēc tam ar rezultātu 9:57 izcīnīja uzvaru 3000m šķēršļu skrējienā. Raivis Zaķis startēja 5000m distancē un, labojot personīgo rekordu par 7 sekundēm, ar rezultātu 14:54 izcīnīja otro vietu.
Nākošās sacensības, kurās piedalīsies mūsu sportisti, notiks jau šo piektdien – Dungarvan 5 jūdžu skrējiens. Pēc tam atlēti dosies uz Latviju, kur 31. jūlijā un 1. augustā piedalīsies Latvijas čempionātā Ventspilī, bet 8. augustā Latvijas čempionātā pusmaratonā Kuldīgā.

Klikšķināt uz bildēm, lai redzētu pilnā izmērā.