Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Zināms Herbalife dāvanas saņēmējs draugiem.lv

- 30.08.2009
Sadaļas: Atslodzei, Sports - Atslēgvārdi: , , , ,

krasainie_sapni 001“Belfast Giants” vs ”Chiefs”/“Dundalk Bulls” 10:3
Portāla baltic-ireland.ie un firmas “Herbalife” kopīgi rīkotajam konkursam, kurā bija jāprognozē 29. augusta “Belfast Giants” vs ”Chiefs”/“Dundalk Bulls” spēles uzvarētājs un pamatlaika rezultāts, visas iesūtītās atbildes paredzēja zaudējumu mājinieku komandai. Tik tālu visas iesūtītās atbildes bija pareizas.

Pilnīgi pareizi “Belfast Giants” vs ”Chiefs”/“Dundalk Bulls” spēles pamatlaika rezultātu neuzminēja neviens konkursa dalībnieks. Vistuvāk pareizajai atbildei savu prognozi izteica Kaspars Bergs, kurš paredzēja “Belfast Giants” uzvaru ar rezultātu 11:3. Tātad, dāvanu no firmas “Herbalife” neatkarīgajiem distributoriem saņem Kaspars Bergs!
Ar konkursa uzvarētāju sazināsimies telefoniski, lai vienotos par dāvanas saņemšanu.

P.S. Spēlē pret profesionāļiem “Belfast Giants” komandu apvienotās amatieru komandas labā divus vārtus guva “Dundalk Bulls” spēlētāji, bet vienus Aigars Brencis.

1. Kaspars - IRELAND saka:

O, jēēē! Bet, ticiet man, es cerēju, ka nebūs tik graujošs rezultāts. Vispār mūsējie labi izskatijās, bija vairāki labi momenti, bet nu nepaveicās. Deniss gan malacis!

2. Nazis - IRELAND saka:

pirmais periods taads tizls sanaaca tad vel 1 vaartus ieskaitiija lai gan nemaz neiemeta
    ja to visu njem nost tad tiiri liidziigi noblieza

3. binde - IRELAND saka:

Otrais periods bija cerīgs. Ja tāda būtu bijusi visa spēle, rezultāts noteikti būtu tuvu neizšķirtam! :wink: