Trešdiena, 24. aprīlis, Varda dienas: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

D. Lauskis un I. Zirnis pastiprina “Lions” rindas draugiem.lv

- 15.11.2009
Sadaļas: Kalendārs, Sports - Atslēgvārdi: ,

09_septembris_basiisha_turniirs_Dublinaa_030Īrijas latviešu basketbola komanda “Lions” piektdien 13. novembrī aizvadīja kārtējo spēli Dublin Men’s Basketball League 3. divīzijas čempionātā. Šoreiz mūsējo pretinieki bija Coolmine Basketbola Kluba komanda, kurai lauvas sezonas sākumā zaudēja ar rezultātu 57:81. Pretiniekiem tiekoties otro reizi, notikumi basketbola laukumā risinājās pēc pavisam cita scenārija.

Par “Lions” vs “Coolmine Basketball Club” spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta lauvu dibinātājs un spēlētājs Toms Bermaks:
“Spēle notika mūsu mājas zālē Clondalkin. Pretinieki bija jau pazīstamie pāridarītāji “Coolmine Basketball Club”, bet šoreiz bijām gatavi cīnīties, par ko liecināja jau spēles sākums. Spēli aktīvāk iesāka latviešu pārstāvētā komanda, kas arī pirmā guva punktus. Pirmā ceturtdaļa bija labvēlīgāka “Lions” komandai un tas ļāva to noslēgt ar rezultātu 14:7 mūsu labā. Otrā ceturtdaļa tika nospēlēta ar līdzīgiem spēku samēriem, tādēļ nevienai no komandām īpaši neizdevās atrauties vadībā. Jāatzīmē fakts, ka pretinieku spēlētāji tika segti jau daudz ciešāk, kas arī deva rezultātus. Trešā ceturtdaļa bija spraiga ar daudziem asumiem, bet jāatzīst, ka abas komandas godam turējās, spēlējot noteikumu robežās. Visinteresantākā izvērtās pēdējā ceturtdaļa, jo iespējas pārņemt vadību bija abām komandām. Tomēr mēs nepadevāmies un bijām vadībā no pirmajiem gūtajiem punktiem līdz pat spēles beigām. “Coolmine Basketball Club” komanda darīja visu, lai samazinātu rezultāta starpību līdz minimumam, bet tas tā arī viņiem neizdevās, jo uzdevumu augstumus, gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, spēlēja latviešu komanda. Spēles beigas bija visai spraigas, jo abām komandām bija visas iespējas izcīnīt uzvaru, vienbrīd pat rezultāta starpība bija vien 2 punkti par labu “Lions” komandai, bet teicami nospēlētās spēles beigas ļāva “Lions” komandai svinēt skaistu uzvaru ar rezultātu 56:49. Esam izcīnījuši svarīgus trīs punktus pret vieniem no sīvākajiem konkurentiem.
Jāuzteic ir Didža Lauska teicamā spēle, komandas jaunpienācējs guva 23 punktus, četri no tiem – trīspunktu metieni. Jāpiemin arī fakts, ka komandu ir pastiprinājuši divi spēlētāji ar pieredzi Latvijā un pat Latvijas izlasē. Tie ir Didzis Lauskis un Ingmārs Zirnis, kurš ir spēlējis Latvijas U-16 un U-18 izlasē, vienlaikus pārstāvot Valmiera/Rūjiena/Strenči A komandu.”

Nākamā “Lions” komandas spēle notiks jau rīt, 16. novembrī. Bayside National School sporta zālē. Spēles sākums plkst. 20:00. “Lions” komandas pretinieki būs viena no spēcīgākajām divīzijas komandām – “Killester”.