Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Daugavpilieši draudzības spēlē uzvar lietuviešus draugiem.lv

- 16.11.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

P6081965Jau kuro nedēļu pēc kārtas slikto laika apstākļu dēļ tiek atceltas futbola spēles. Tādēļ, lai lietderīgi izmantotu laiku un uzturētu fizisko sagatavotību vakar, 15. novembrī tika noorganizēta draudzības spēle starp Latvijas sportistu pārstāvēto “D`Pils” FC un lietuviešu komandu “LT United” FC.
Par draudzības spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “D`Pils” komandas spēlētājs Alberts Kasperčiks:

“D`Pils” FC vs “LT United” FC 5:2
P6081990Lielāko pirmā puslaika daļu lietuvieši izskatījās labāki, aktīvāk spēlēja laukuma vidusdaļā un uzbrukumā, cieši un kompakti spēlēja aizsardzībā, līdz ar ko spēja gūt divus vārtus un izvirzīties vadībā ar rezultātu 0:2. “D`Pils” komanda pirmajā puslaikā pieļāva daudz kļūdas un daudz kas nepadevās, bet vienus vārtus gan ātri spēja atgūt un līdz ar pirmā puslaika beigām rezultāts vairs nemainījās.
Otrā puslaika scenārijs 100% mainījās un “D`Pils” bija uz viļņa. Salīdzinot ar pirmo puslaiku, spēle gāja kā pa sviestu un vienu divu pieskārienu futbols vainagojās ar četriem bezatbildes vārtiem, kaut gan varēja būt vēl vairāk (mums par labu). Lietuvieši izveidoja pāris bīstamus momentus pie mūsu vārtiem, bet nerezultatīvi. Otrajā puslaikā “D`Pils” komanda parādīja īstu klasi un gala rezultāts 5:2!”

“D`Pils” komandas labā vārtus guva: Valērijs Černišovs, Māris Rasims, Jevgēnijs Baranovskis, Romāns Lavrinovs un Dmitrijs Mihejevs. Visas spēles garumā labu snieguma rādīja Igors Ivanovs un Aleksandrs Beinarovičs.