Otrdiena, 23. aprīlis, Varda dienas: Jurģis, Juris, Georgs

Tas tik bija joks! draugiem.lv

- 29.11.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

pret_flyers 017Tiem hokeja faniem, kuri 28. novembrī klātienē Dundalkas ledus hallē skatījās labdarības dienas hokeja spēles, šī sestdiena vēl ilgi paliks atmiņā. Kaut arī sākotnēji latviešu pārstāvētās hokeja komandas spēlējošais treneris solīja, ka vakara nagla būs apvienotās “Hawks B” un “Blackhawks” komandas spēle pret apvienoto “Whalers” komandu, tomēr beigās lielāko pārsteigumu sagādāja tieši “Charlestown Chiefs” hokejisti un pats Aigars Brencis.

Bet tagad visu pēc kārtas.
Labdarības dienu atklāja juniorkomandu “Charlestown Chiefs” un “Dundalk Bulls” spēle. Pārliecinoši, ar rezultātu 11:4, šajā spēlē uzvarēja jaunie “Charlestown Chiefs” hokejisti.
Pēc tam sekoja B līgas komandu spēle. Apvienotā “Hawks B” un “Blackhawks” komanda savus pretiniekus – apvienoto “Whalers” komandu – uzvarēja pārliecinoši. B līgas līderus latviešu komanda pārspēja ar rezultātu 5:2.
Apvienotās “Hawks B” un “Blackhawks” komandas labā vārtus guva Gaidis Dārziņš (2), Armands Reņķis, Māris Jevdokimovs un Raivis Mardasovs. Apvienotās latviešu komandas vārtus sargāja Mārtiņš Strazds.
Šīs spēles trešdaļu pārtraukumos uzstājās Dundalkas ledus halles jaunās daiļslidotājas un arī viņu trenere.

Tālāk sekoja Īrijas hokeja A līgas (Irish Ice Hockey League) čempionāta spēle. Pēc spēļu kalendāra latviešu pārstāvētās hokeja komandas “Charlestown Chiefs” pretiniekiem vajadzēja būt “Castlereagh Spartans” komandai, tomēr finansiālu problēmu dēļ ziemeļīri uz spēli neieradās un mūsējiem nācās mēroties spēkiem ar “Dublin Flyers” hokejistiem.
Šeit vietā ir atgādināt, ka A līgas čempionāta pirmajā aplī “Dublin Flyers” komanda atteicās spēlēt pret “Charlestown Chiefs” komandu, jo tā, pēc dubliniešu domām, ir pārāk spēcīga.
Pirmās trešdaļas 4. minūtē ar nu ļoti skaistu un precīzu metienu pa dubliniešu vārtiem rezultātu atklāja Aigars Brencis. Tomēr tālākā pirmās trešdaļas gaita pārsteidza visus – gan pretiniekus, kuri “Charlestown Chiefs” komandu uzskatīja par neuzvaramiem pretiniekiem, gan mūsējos, kuri ir pārliecinoši A līgas līderi, gan skatītājus. Trešdaļas 12. minūtē, spēlējot vairākumā, “Dublin Flyers” komanda rezultātu izlīdzināja, bet 17. minūtē, arī esot vairākumā, jau bija vadībā!
Kaut arī “Charlestown Chiefs” komanda uz šo spēli ieradās savā visvisvājākajā sastāvā, tādu notikumu attīstību negaidīja neviens – dažbrīd likās, ka esam atgriezušies divus gadus senā pagātnē, kad “Dublin Flyers” komanda mūsējiem bija neuzvarams pretinieks.
Tomēr jāsaka, “viss ir labs, kas labi beidzas” – otrās trešdaļas 5. minūtē Aigars Brencis rezultātu izlīdzināja, bet deviņas minūtes vēlāk Māris Jevdokimovs (jā, jā, tas pats, kurš guva vārtus arī iepriekšējā spēlē) izvirzīja “Charlestown Chiefs” komandu vadībā. Un tālāk jau notikumi uz ledus risinājās pēc ierastā scenārija. Otro trešdaļu mūsējie noslēdza ar rezultātu 5:2 sev par labu.
Spēles trešajā trešdaļā latviešiem vēl divas reizes izdevās pārspēt dubliniešu vārtsargu un, atskanot spēles beigu signālam, tablo vēstīja “Charlestown Chiefs” komandas uzvaru ar rezultātu 7:3.
“Charlestown Chiefs” komandas labā vārtus guva Aigars Brencis (5), Māris Jevdokimovs un Raimonds Karpinskis. Vārtus, kā parasti, sargāja Deniss Kurelass.

Visa labdarības dienā iegūtā nauda no pārdotajām biļetēm un ziedojumiem tiks nodota organizācijai, kas sniedz palīdzību vēža slimniekiem.

Uzmanību: Šodien, 29. novembrī paredzētā Īrijas hokeja A līgas spēle “Dublin Rams” vs “Charlestown Chiefs” nenotiks. Dažādu iemeslu dēļ uz spēli nevar ierasties “Dublin Rams” komanda.

1. Nazis - IRELAND saka:

willijs the wanker jau centaas no visiem speekiem un noraidiija muuseejos cik speeja bet vienalga nekas nesanaaca speele rupja un cuuciiga ar hokeju tur maz kas kopiigs bija bet tas jau kaa parasti ka hakiem tiek pieshkjirtas 3 tonnas soda minuushu bet shamie vienalga uzvar