Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

Fani vienalga paliek uzticīgi draugiem.lv

- 12.12.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

fanu_uzticiba 028Šodien Latvijas sportistu pārstāvētā hokeja komanda “Charlestown Chiefs” aizvadīja kārtējo Ķeltu Kausa (Celtic Cup) spēli, kurā mūsējie mērojās spēkiem ar skotu komandu “Dundee Stars”. Šīs spēles galvenais tiesnesis bija Andris Ansons no Latvijas, līdz ar to mačs nepārvērtās par tiesnešu šovu, kurā galvenais ir pēc iespējas vairāk “svilpot”. Visas spēles laikā Andris Ansons fiksēja tikai deviņus noteikumu pārkāpumus, kam sekoja noraidījumi vai soda metiens.

“Charlestown Chiefs” vs “Dundee Stars” 3:7
“Charlestown Chiefs”, kā redzams pēc rezultāta, piedzīvoja pirmo šīs sezonas zaudējumu savu skatītāju priekšā. Vienīgā līdz šim zaudētā spēle tika aizvadīta Skotijā.
Pirmās trešdaļas pirmās desmit minūtes spēle pārsvarā risinājās mūsējo uzbrukuma zonā un nekas neliecināja, ka tiks piedzīvots smags zaudējums. Trešdaļas vidū, pēc mūsu aizsargu rupjas kļūdas, stāri izvirzījās vadībā. Pāris minūtes vēlāk skoti izniekoja bullīti un likās, ka tūlīt, tūlīt “Charlestown Chiefs” saņemsies un parādīs sevi no labākās puses. Tomēr, cerības nepiepildījās, ejot pārtraukumā, skoti bija vadībā jau ar divu vārtu pārsvaru.
Spēles otrajā trešdaļā mūsējie krita, klupa un pinās paši savās kājās, kā rezultātā skoti guva trīs bezatbildes vārtus. Rezultāts pēc otrās trešdaļas bija 0:5 stāru labā.
Pēdējā trešdaļa iesākās visai cerīgi, spēlējot vairākumā, iepriekšējās dienas jubilārs Sergejs Šeļenkovs guva pirmos vārtus “Charlestown Chiefs” komandas labā. Divas minūtes vēlāk Viktors Serdjukovs rezultāta starpību samazināja līdz 2:5 un likās, ka mūsējie beidzot ir “noķēruši” savu spēli. Tomēr nekā – līdz spēles beigām skoti vēl divas reizes precīzi raidīja ripu Denisa Kurelass sargātajos vārtos. Divas minūtes pirms spēles beigām Steven Balmer guva trešos vārtus “Charlestown Chiefs” komandas labā, bet spēle jau bija zaudēta.
Lai arī izpalika uzvara, fanu uzticība komandai paliek nemainīga. Pēc spēles Mickānu ģimene, kura pagājušajā sezonā bija Sergeja Šeļenkova individuālie sponsori, sveica savu favorītu 24. dzimšanas dienā.

Nākamā Ķeltu Kausa spēle jau rīt, 13. decembrī plkst. 12.30. Pretinieks tas pats – “Dundee Stars”. Mūsējiem ir pāris stundas laika, lai izdomātu gan kā uzlabot spēli aizsardzībā, gan kā pārspēt “Dundee Stars” vārtsargu.

1. apiniitis - IRELAND saka:

Cerams riit musejiem labak ies spele un vairak vartus guus :-D :-D :-D nu tadu tiesnesi vajag uz katram spelem nevis to pasmaju tiesnesus ?
    vienkarsi notiesaja lieliski Andris malacis :wink: :wink: :wink: :wink:

2. Ainārs - IRELAND saka:

Laiturās Latvijs tiesneši,,lai uzvar mūsējie!!!!Vienalga mūsējie ir labākie!!!

3. Nazis - IRELAND saka:

iespeejas bija bet vienk bik realizaacija klibo pats redzeeju kaa jozefs smeejaas peec vienas situaacijas kur kaads cits 3 reiz meta pa vaartiem un neiemeta taapeec jastraadaa lai taa vairs nebuutu
    Dundee vispaar stipri pagaashgad nebija ne uz pusi tik speeciigi labi nospeeleeja
    tiesnesis profesionaalis to uzreiz vareeja sajust un tas preicee speele bija daudz forshaaka un nebija muuzhiigaas 60+ soda minuutes muusu galaa cits ritms un temps vienkaarshi labs hokejs vakar bija sen nebiju redzeejis ar visu to ka muuseejie pakaasa bija labs hokejs

4. AINARS ELBERGS - IRELAND saka:

es atkal redzeeju,ka muuseejie saaka mosties tikai tre$ajaa periodaa,jeb nu staari saaka taa kaa uz migu vilkt. speele,teik$u atklaati,nepatika,ne jau taapeec ka zaudeejaam,bet tas stils,muuseejos iek$aa nebija azarta,kaut kaadi sapiiti no malas izskatiijaas. bet ceru,ka $odien buus cita speele,ja nu vieniigi nebuus pa daudz dzimmene paarsvineeta.

5. ludis - IRELAND saka:

Treneeties vajag katru nedeellu nevis pirms speeleem tikai,un tad atnaak uz hawku b treninnu piegdien kopaa uz ledus 45 cilveeki,5 minuutes staavi rindaa , lai izpildiitu vingrinaajumu.Ar taadu atieksmi buus tikai lejupsliide,nevis pozitiivi rezultaati,jo te A liigaa jau vinniem neslidojot,netreneejoties,pat peec 5 gadiem pretinieku nebuus :twisted: