Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

…”pārspļāva” visus tiesnešus un visus sporta veidus… draugiem.lv

- 14.12.2009
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

P6081965Beidzot ir pārstājis līt lietus un līdz ar to ir atsākušās futbola spēles Īrijas līgās. Vakar, 13. decembrī Latvijas sportistu pārstāvētā “D`Pils” komanda aizvadīja kārtējo spēli savā līgā – Oscar Traynor Amateur Football League Premier Division Sunday. Daugavpiliešu pretinieki šoreiz bija “FC Blanch” komanda.
“FC Blanch” vs FC “D`Pils” 3:2
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:

“Vakardienas spēle līdzinājās kādai no hokeja spēlēm, kad “Chiefs” spēles laikā “nopelna” ap 80 soda minūtēm, kamēr pretinieks uz pusi mazāk, par ko ir jāpateicas tiesnesim. Nomainot līgu, “D`Pils” komanda ir vairāk kā apmierināta ar jaunās līgas darbību un organizāciju kopumā. Bet … svētdienas spēles tiesnesis “pārspļāva” visus tiesnešus un visus sporta veidus, parādot daugavpiliešiem 3 sarkanās un 6 dzeltenās kartītes, kamēr pretinieks nopelnīja tikai pāri, bet, viennozīmīgi, spēlēja rupji un nesportiski.
Pretinieks ir līgas līderis ar astoņām un nu tagad ar deviņām uzvarām, nezaudējot nevienu punktu.

Tuvojoties svētkiem, četri no mūsu komandas pamatsastāva spēlētājiem ir jau devušies atvaļinājumos, tādēļ spēlētāju sastāvs bija vājāks nekā citreiz. Nav tādas komandas, kura varētu nobiedēt FC “D`Pils”, tādēļ spēli uzsākām cienīgi un pēc 10 minūtēm bijām jau vadībā ar rezultātu 0:1. Pēc dažām minūtēm pretinieks izlīdzināja rezultātu, 1:1. “Nenokarot degunus”, turpinājām iesākto un, komandas garam un pārliecībai augot, atkal izvirzījāmies vadībā, 1:2, bet līdz pirmā puslaika beigām rezultāts tika izlīdzināts no aizmugures stāvokļa, 2:2. Šajā puslaikā tiesnesis, ja arī kļūdījās, tad gan vienai, gan otrai komandai par labu vai par sliktu.

Otrā puslaika scenārijs pilnīgi mainījās un pretinieks ne tikai spēlēja rupji, bet arī ļoti nesportiski. Trijās epizodēs, kuras neapšaubāmi bija sarkano kartīšu vērtas, tiesnesis atļāvās ziedot tikai vienu dzelteno pretiniekam. Gandrīz vai jebkurā cīņas epizodē par bumbu skanēja svilpe un soda sitieni tika nozīmēti vienā virzienā – pret “D`Pils”. Šīs un nākamās epizodes uzkurināja mūs, kā rezultātā, kad mūsu spēlētājiem tika sists ar elkoni sejā, ar kājām lekts uz guļoša, bez bumbas esoša, un no aizmugures sists pa kājām, bet tiesnesis nereaģēja, mēs no izmisuma un nesaprašanas, kas notiek, protestējām, un par to trīs mūsu spēlētāji tika noraidīti no laukuma. Pat paliekot septiņiem spēlētājiem uz laukuma, mēs spējām nosargāt vārtus. Bet tiesnesis pēc 90 minūšu pamatlaika pielika 4 papildminūtes, kurās vārti netika gūti. Tomēr spēles beigu signāls neatskanēja, bet spēle turpinājās, līdz vēl pēc divām minūtēm pretinieks guva uzvaras vārtus, 3:2. Tikko pēc zaudētiem vārtiem mēs izspēlējām bumbu centrā, atskanēja spēles beigu svilpe. Klasisks paņēmiens!
“D`Pils” komandas labā vārtus guva Egidius Grudis un Dmitrijs Mihejevs.

Šāds te raksts lasītājiem liks domāt, ka “D`Pils” komanda koncentrējas tikai uz tiesneša lēmumiem, nevis uz pašu spēli, bet tā tas nav. Mēs visi bez izņēmuma esam futbola fani un ar nepacietību gaidam katru nākamo spēli un dodamies laukumā, lai gūtu baudu no futbola. Šis prieks mums šajā spēlē tika atņemts un vienīgais, ko mēs varam, ir lūgt līgas vadību nenozīmēt šīs dienas tiesnesi turpmākajām spēlēm.
Mēs mākam zaudēt un šo zaudējumu pieņemam bez iebildumiem un katru nākamo spēli centīsimies uzvarēt.
Un vēl viens moments – tie, kas seko futbolam, atceras, kāpēc Īrijas futbola izlase nekvalificējās 2010. gada Pasaules kausam, kad franču spēlētājs Thierry Henry piespēlēja bumbu sev ar roku. 100% identisks moments notika arī mūsu spēlē (tikai vārti netika gūti šajā epizodē), kad “FC Blanch” spēlētājs tiesneša priekšā atdarināja Thierry Henry … un tiesnesis nenoreaģēja un spēle turpinājās.

Nobeigumā piebildīšu, ka aicinām lasītājus un futbola cienītājus arī turpmāk apmeklēt un atbalstīt mūsu spēles. Informācija par mūsu spēlēm – www.amateurfootballleague.com

Ar šo spēli šogad mūsu sezona ir noslēgusies un, izmantojot izdevību, FC “D`Pils” sveic portālu batic-ireland.ie un visus tā lasītājus Ziemassvētkos un novēl Laimīgu Jauno 2010. gadu!!!”

1. ka - IRELAND saka:

tas nav futbols.
    un lai naktu tadu atbalstitu ne paldies. :( nesaku kad komanda slikta, bet ja sita tiesa nav bauda skatities.

2. asdfg saka:

Nedaudz pietrūka :)

3. Georgs - LATVIA saka:

Vai tad īrija ir vienīgā valsts kur tā notiek ? Ko sēsi, to pļausi .

4. vai - IRELAND saka:

jamacas no anri spelet dzeki ja jus noraida tik loti. sit ar roku ieksa.un ta kausanas vienkarsi smiekliga tadi sajuta rodas ka tur karatisti vieni. vai kadreiz skaistu speli maz izdosies nospelet iespera nennaudi spele talak ja trauma ej mala .