Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

Kā pa viļņiem draugiem.lv

- 30.01.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , , ,

Sestdien, 30. janvārī, latviešu hokejistu pārstāvētā “Charlestown Chiefs” komanda Dundalkas ledus hallē aizvadīja pirmo no divām pēdējām šīs sezonas mājas spēlēm Ķeltu Kausa izcīņā. Mūsējo pretinieki bija skotu komanda “Fife Flyers”.
“Charlestown Chiefs” vs “Fife Flyers” 4:10
(pa trešdaļām 0:4, 4:2, 0:4)

Spēles gaitu labi raksturo rezultāta attiecība pa trešdaļām.
Pirmās trešdaļas sākumā spēle pārsvarā risinājās mūsu aizsardzības zonā, tomēr “Charlestown Chiefs” godam aizstāvējās. Lūzums notika 12. minūtē, kad skoti guva pirmos vārtus, kas mājiniekos izraisīja zināmu apjukumu, ko veiksmīgi izmantoja pretinieki, pārspējot mūsu vārtsargu arī 14., 17. un 19. minūtē.
Otrās trešdaļas sākumā skoti turpināja ofensīvu, gūstot piektos bezatbildes vārtus. Bet jau 5. minūtē spēle radikāli mainījās, kam par iemeslu bija pirmie “Charlestown Chiefs” komandas gūtie vārti, kurus realizēja Vladimir Zak. Jāsaka, ka šajā brīdī notika lūzums ne tikai uz ledus, bet arī tribīnēs. Pirmajā periodā skatītāju rindās dominēja skotu līdzjutēju dziesmas, bet pamazām tās noklusa un iniciatīvu pārņēma mūsu bundzinieki! Tad, kad ar dziesmām skotu fani vairs nevarēja pārspēt mūsu bundziniekus, sākās rupja lamāšanās un pēkšņi dāmas labākajos gados izdomāja, ka viņām traucē Latvijas karogi. Konfliktā tika iesaistīta pat halles vadība, kā rezultātā Latvijas karogi no tribīņu apmalēm tika noņemti… Tomēr atgriezīsimies pie tā, kas notika uz ledus. Otrajā trešdaļā acīmredzami “Charlestown Chiefs” komanda bija uzķērusi savu spēli un guva vēl trīs vārtus, kas fanos viesa cerības, ka trešā trešdaļa būs tik pat rezultatīva.
Trešā trešdaļa sākās ar kārtējo lūzumu, kam par pamatu kalpoja divi pretinieku vārtu guvumi vienā minūtē, no kuriem pējēdos spēles galvenais tiesnesis ieskaitīja visai strīdīgā situācijā, jo vārtu tiesnesis šo golu nefiksēja. Pēc šīs epizodes mūsējie vairs nespēja atgūties un līdz ar to rezultāta starpība turpināja palielināties.
Pie rezultāta 4:9 “Charlestown Chiefs” komanda nomainīja vārtsargu, Denisa Kurelass vietā iznāca Sean Pepper.
“Charlestown Chiefs” komandas labā vārtus guva Vladimir Zak (2), Jānis Ķipars (no Aleksandra Fjodorova piespēles) un Dmitrijs Fjodorovs.
Par labāko spēlētāju “Charlestown Chiefs” komandā tika atzīts Dmitrijs Fjodorovs.
Ja runājam par tiesāšanu, tad bija pāris strīdīgi noraidījumi, kā arī ne vienmēr tika fiksēta zona, tomēr, kopumā ņemot, tiesnešus pie šī zaudējuma vainot nevar.

Rīt, 31. janvārī plkst. 14.00 “Charlestown Chiefs” komanda Dundalkas ledus hallē atkal krustos nūjas ar “Fife Flyers”. Cerēsim, ka mūsējie spēs saņemties un rādīs rezultatīvu spēli, jo šodienas spēles otrā trešdaļa pierādīja, ka “Fife Flyers” nav neuzvarami.

1. Šodien turēsim īkšķus ,un cerēsim uz to labāko!!!!Varbūt mūsējiem šodien spēku dos Labvēlīga tipa,,klātbūtne!!!!Lai vai kā bet mūsējie vienalga labākie!!!!Oggi Oggi Oggi!

2. mIKS Gimis - IRELAND saka:

ko tur cereet tak mums neirem ne angljeim ne skotiem 0 variants notiesaas nost no laukuma ja meegjinaas uzvareet kaa tas ir parasti

3. Kaut vai kaa ,bet mums ir jaatic , jo ceriiba mirst peedeejaa!!! kam tad veel atbalstiit ja ne mums pasiem!!! :-|