Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Lietas labā, šī spēle tiek aizmirsta draugiem.lv

- 31.01.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 31. janvārī, Latvijas futbolistu pārstāvētā “D`Pils” komanda aizvadīja Matt O’ Leary Cup izcīņas spēli. Mūsējo pretinieki šoreiz bija īru komanda FC “Blanch”.
FC Blanch vs FC D`Pils 3:1 (1:0)
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta Alberts Kasperčiks:

Šodien kausa izcīņā mērojāmies spēkiem ar vienu no čempionāta līderiem – komandu, kura šosezon vēl nav zaudējusi nevienu punktu.
Otrā apļa spēle pret FC “Blanch” čempionāta ietvaros beidzās ar zaudējumu 3:2, un ar trīs noraidījumiem mūsu komandā, kā pamatā bija nekompetenta tiesneša rīcība.
Šodienas spēles tiesāšana bija augstā līmenī.
Šai spēlei bijām noskaņojušies un uz laukumu devāmies ar vienu domu – uzvarēt!
Neskatoties uz nedaudz eksperimentālu sastāvu, pozicionālais pārsvars piederēja “D`Pils” komandai visas spēles garumā, kaut gan pretinieks labāk kontrolēja bumbu (ar lielāku precizitāti). Spēles gaita lielāko ties norisinājās vai nu laukuma vidus daļā vai FC “Blanch” laukuma pusē. Pretinieks bieži un bīstami atbildēja ar pretuzbrukumiem. “D`Pils” komandai veiksmīgi izdevās pietuvoties pretinieka soda laukumam, bet šodien pietrūka izdomas vai idejas kā noslēgt uzbrukumu. Pirmā puslaikā vienu reizi daugavpilieši spēja trāpīt pa vārtiem, bet vārtsargs veiksmīgi notvēra bumbu.
Vienā no “D`Pils” stūra sitieniem pie rezultāta 0:0 bija iespēja izvirzīties vadībā, bet neliela nesaprašanās starp diviem “D`Pils” spēlētājiem liedza veiksmīgi izmantot vārtu gūšanas momentu. Īsi pēc šī momenta FC “Blanch” komanda vienā no pretuzbrukumiem atklāja rezultātu – 1:0, un ar tādu rezultātu komandas aizgāja pārtraukumā.
Otrā puslaikā spēle “D`Pils” izpildījumā līdzinājās tādai kā iedzīšanai, jo viss tika darīts steigā, ar daudz brāķa piespēlēm, noslēdzot uzbrukumus. Bet tomēr vienā no uzbrukumiem spējām gūt vārtus un izlīdzināt rezultātu, 1:1. Pēc rezultāta izlīdzināšanas spēles raksturs “D`Pils” izpildījumā nemainījās, izņemot to, ka pieļāvām divas kļūdas vai uzdāvinājām pretiniekam divas iespējas gūt vārtus, kuras FC “Blanch” teicami izmantoja, 3:1. Laika vairs daudz nepalika un rezultāts vairs nemainījās.
Protams, ir sāpīgi zaudēt, uzdāvinot uzvaru, pie tam, pret šo principiālo pretinieku. Lietas labā, šī spēle tiek aizmirsta un komanda sāk gatavoties nākamai spēlei.
Labākais spēlētājs “D`Pils” komandas sastāvā šodien bija Romāns Lavrinovs, bet kārtējie vārti Dmitrija Mihejeva kontā.”