Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

“Dynamo Dublin” nopelna vienu punktu draugiem.lv

- 31.01.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Otra Latvijas futbolistu pārstāvētā komanda “Dynamo Dublin” šodien aizvadīja kārtējo spēli Sheeran Cup izcīņā. “Dinamiešu” pretinieki šoreiz bija “Cabra Celtic” komanda.
“Cabra Celtic” vs “Dynamo Dublin” FC 1:1 (1:0)
Par šo spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “Dynamo Dublin” spēlētājs Mareks Kokenbergs:

“Sheeran Cup otro kārtu sākām spēlēt Īrijas futbolam nepiemērotos laika apstākļos, zaļie laukumi bija sasaluši, kas apgrūtināja spēlēt tehnisku un skatāmu spēli. Pirmajā spēles daļā pilnībā zaudējām pretinieku komandai, likās, ka mūsu komanda arī ir sasalusi. Rezultātu “Cabra Celtic” komanda atklāja 37. minūtē. No kreisā flanga centrējuma vārtu priekšā, kur lieliski nospēlēja pretinieku komandas uzbrucēji. Pirmais sitiens trāpīja mūsu aizsargam Igoram Princim, bet nākamo sitienu no tuvas distances noslēdza “Cabra Celtic” uzbrucēji. Pirmais puslaiks, 0:1 zaudēts!
Otro puslaiku sākām ar trenera Andreja Abžinova izdarītām spēlētāju maiņām, kas spēles gaitā deva rezultātus. “Dynamo Dublin” sāka dominēt pie pretinieku vārtiem, bet pie ilgi gaidītā vārtu guvuma tikām tikai spēles beigās – 84. minūtē, kad pēc vairākiem stūra sitieniem veiklāks un precīzāks bija Vasilijs Salijs, 1:1. Ar šādu rezultātu arī noslēdzām spēli.

“Dynamo Dublin” komandas sastāvs: Mareks Kokenbergs, Andrejs Pumpa-Titovs, Igors Princis, Vitass Gabieta, Jurijs Nikitenko, Aleksandrs Makārovs – Pāvels Smurevs (no 46. min.), Vasilijs Salijs, Jurijs Fedaks – Viktors Virovecs (no 28. min.), Timurs
Zatoka – Bogdans Slemkevics (no 68. min.), Sergejs Černiševs, Artjoms Kliss.