Trešdiena, 24. aprīlis, Varda dienas: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Daugavpilieši izcīna uzvaru papildlaikā draugiem.lv

- 14.02.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Kamēr sporta cienītāju lielākā uzmanība ir pievērsta Vankūveras Olimpiskajām spēlēm, pašmāju stadionos norisinās ne mazāk aizraujoši notikumi. Šodien spēli savā līgā aizvadīja Latvijas futbolistu pārstāvētā “D`Pils” komanda. Daugavpiliešu pretinieki šoreiz bija “Vianney Boys” komanda.
Par spēli portālam baltic-ireland.ie stāsta “D`Pils” spēlētājs Alberts Kasperčiks:

FC “D`Pils” vs “Vianney Boys” 2:1 (0:0)
“Pirmā apļa čempionāta spēle ar šo pretinieku beidzās ar rezultātu 2:2, kad “Vianney Boys” 10 minūtes pirms spēles beigām spēja atspēlēt divu vārtu deficītu, kas nozīmēja, ka šodienas spēle būs 90 minūšu garš un smags tests.
Par “Vianney Boys” droši var teikt, ka šī komanda fiziskajā ziņā ir pārāka par pārējām līgas komandām, ko nosaka visu komandas spēlētāju augums – gari un plecos vareni vīri. Šis fakts arī bija noteicošais, kad visas spēles garumā bija vērojama smaga fiziska cīņa par bumbu ar vairākām rupjībām. Jāpiebilst, ka tiesnesis ļāva abām komandām spēlēt un vairākos noteikumu pārkāpumos svilpe klusēja.
Abus puslaikus cīņa notika vairāk laukuma vidus daļā un brīžiem ar nelielu “D`Pils” komandas teritoriālo pārsvaru. Savukārt pretinieks atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem.
Pirmais puslaiks beidzās bez vārtu guvumiem, 0:0.
Otrais puslaiks līdzinājās pirmajam tikai līdz brīdim, kad, izmantojot nelielu apjukumu pie mūsu vārtiem, pretinieks izvirzījās vadībā. Šeit gribas piebilst, ka no zaudēto vārtu brīža uz laukuma varēja vērot īsto daugavpiliešu spēli, ar ko mēs esam pazīstami saviem pretiniekiem, un milzīgu gribasspēku, kas atlikušajās 15 minūtēs pierādījās. “D`Pils” spēja ne tikai atspēlēties, bet jau papildlaika 92. minūtē gūt uzvaras vārtus un Valentīndienā svinēt smagu, bet priekiem pilnu uzvaru.
Šodienas spēlē visi daugavpilieši ir cienīgi saņemt augstas atzīmes par padarīto, bet gribētos atzīmēt labāko mūsu rindās – komandas kapteini Jevgēniju Baranovski.
“D`Pils” komandas labā vārtus guva: Jevgēnijs Baranovskis un Eduards Lukašenko.”

“D`Pils” komandas sastāvs: Jevgēnijs Rjaguzovs, Igors Ivanovs, Egidius Grudis, Alberts Kasperčiks, Ruslans Lapeškins, Jevgēnijs Baranovskis (K), Māris Rasims, Ravšans Sujarovs (no 70. min. Eduards Lukašenko), Romāns Lavrinovs, Dmitrijs Mihejevs un Vasīlijs Lapeškins.
Galvenais treneris Valērijs Martinkēvičs.