Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

Latvijai sudrabs Olimpiādē draugiem.lv

- 18.02.2010
Sadaļas: Ziņas - Atslēgvārdi:

Pagājušajā naktī Latvijas kamaniņu sporta divnieks brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja Vankūveras Olimpisko spēļu sudraba medaļu. Par Olimpiskajiem čempioniem kļuva citi brāļi, proti, Andreass un Volfgangs Lingeri no Austrijas, atkārtojot Turīnā gūto panākumu. Brāļi Šici brāļiem Lingeriem divu braucienu summā zaudēja 0,264 sekundes.

Kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas Ziemas Olimpiskajās spēlēs šī Latvijas sportistiem ir otrā olimpiskā medaļa. Pirms četriem gadiem Turīnas Olimpiskajās spēlēs bronzas medaļu izcīnīja Latvijas kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis.
Vankūveras Olimpisko spēļu sestajā sacensību dienā varēsim sekot līdz Latvijas biatlonistu un skeletonistu startam.

1. Super ! Ļoti patīkams pārsteigums ! Tā ir izcila māka ,,izšaut,, vissvarīgākajos mačos dzīvē !!

2. Malači kamaniņbraucēji! Biatlonisti gan pašvaki, Briča 74. vieta (ar viņa pieredzi – 5.olimpiāde) vispār nav saprotama. Tagad jātur īkšķi par skeletonistiem! ;)

3. Briča sniegums nav pārsteigums. Pieredze nāk kopā ar vecumu,neko nepadarīsi. 6.olimpiāde viņam jau.