Ceturtdiena, 18. aprīlis, Lielā Piektdiena.Varda dienas: Laura, Jadviga

Latvijai Olimpiādē atkal sudrabs draugiem.lv

- 20.02.2010
Sadaļas: Ziņas - Atslēgvārdi:

Emocijām bagātu aizvadīto nakti piedzīvoja visi tie, kas tiešraidē sekoja līdz Latvijas sportistu sniegumam Vankūveras Olimpiskajās spēlēs. Ņemot vērā, ka šī nakts bija pirms brīvdienas, jādomā, ka tādu bija ne mazums. Vispirms jau nervus pakutināja Latvijas valstsvienības hokejistu spēle pret Čehijas izlasi, bet pēc tam arī notikumi skeletona trasē.

Hokejs.
Lai arī Latvijas izlase ar rezultātu 5:2 atzina čehu pārākumu, spēle, ja neskaita pirmās piecas minūtes, kad Edgara Masaļska sargātajos vārtos ielidoja trīs bezatbildes ripas, bija līdzvērtīga. Pēc nedroši aizvadītā spēles sākuma Latvijas izlase spēja saņemties un parādīja īstu cīņassparu.
Latvijas izlases labā vārtus guva Kristaps Sotnieks un Ģirts Ankipāns.

Skeletons.
Pēc trešā brauciena līderpozīciju joprojām saglabāja Latvijas lielākā cerība Vankūveras Olimpiskajās spēlēs – Martins Dukurs. Otrajā vietā – kanādietis Jon Montgomery. Trīs braucienu summā mājinieks no Martina atpalika 0,18 sekundes. Tomass Dukurs pēc lieliski veiktā trešā brauciena pakāpās no sestās uz ceturto vietu. No trešajā vietā esošā Aleksandra Tretjakova Tomasu šķīra 0,42 sekundes.
Īris Patrick Shanahan pēc trešā brauciena ieņēma 27. vietu, līdz ar to finālbraucienam nekvalificējās.
Izšķirošais ceturtais brauciens… Cerības uz Olimpisko zelta medaļu izplēnēja trases lejasdaļā, Martinam Dukuram neizdevās saglabāt pārsvaru pār kanādieti. Četru braucienu summā, atpaliekot no Montgomery par 0,07 sekundēm, Martins Dukurs izcīnīja Olimpisko sudraba medaļu. Tomass Dukurs kopvērtējumā saglabāja ceturto vietu.

1. Jā, nu baigi žēl, ka nesanāca Dukuram nobraukt pa zeltu.  :cry:
    Skatījos visu nakti, tagad tikai pamodos.  :lol:

2. Hoķis rītvakar 20:00, jācer, ka eurovisionsports rādīs. Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Lv atkal spēlēs pret Čehiju. Neticu, ka vinnēs, bet nu īkšķi jātur! ;)