Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

“Charlestown Chiefs” – Īrijas čempioni draugiem.lv

- 09.05.2010
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Sestdien, 8. maijā, Dundalkas ledus hallē notika šīs sezonas svarīgākā spēle, proti, Īrijas hokeja A līgas finālā latviešu hokejistu pārstāvētā “Charlestown Chiefs” komanda tikās ar savu sīvāko pretinieku – “Dundalk Bulls” komandu. Šis mačs bija principiāli svarīgs ne vien “Charlestown Chiefs” komandai, bet visam Īrijas latviešu hokejam kopumā, jo, kā zināms, divi no trijiem iespējamajiem šīs sezonas Īrijas hokeja čempionu tituliem jau ir latviešu komandu kontā.

Finālspēlē “Charlestown Chiefs” komandai veicās nesalīdzināmi labāk nekā Latvijas izlasei, kas tajā pašā laikā piedzīvoja zaudējumu pasaules čempionāta spēlē pret Šveices izlasi.
“Charlestown Chiefs” vs “Dundalk Bulls” 12:2
Rezultātu mūsējie atklāja jau pirmajā minūtē un tālākajā spēles gaitā to tikai palielināja, līdz trešās trešdaļas vidū tablo vēstīja 11:0.
“Charlestown Chiefs” komandas labā vārtus guva Aigars Brencis (5), Viktors Serdjukovs (2), Stephen Adams (2), Viktoras Vaiciulionis, Vladimir Zak un Patrik Buda.
“Charlestown Chiefs” komandas vārtus sargāja Deniss Kurelass.
Šī uzvara visai uzskatāmi parāda, ka latvieši ir labākie hokejisti Īrijā. Jāatzīmē arī, ka “Charlestown Chiefs” ir pirmā latviešu sporta komanda, kas ir uzvarējusi valsts augstākajā līgā.
Īrijas labākās hokeja komandas sastāvs: Aigars Brencis, Viktors Serdjukovs, Jānis Ķipars, Aleksandrs Fjodorovs, Dmitrijs Fjodorovs, Sergejs Šeļenkovs, Viktoras Vaiciulionis, Vladimir Zak, Patrik Buda, Stephen Adams, Ondrej Wantulok, Vytautas Lukosevicius, Nial McEvoy, Craig Fay un vārtsargs Deniss Kurelass.

Portāls baltic-ireland.ie no savas puses sveic pirmo Latvijas sportistu pārstāvēto komandu, kurai ir izdevies izcīnīt Īrijas čempionu titulu! Jūs jau sen to bijāt pelnījuši!

1. nu lieliski!ko lai saka :-P Kad bankets????

2. ..nu skaisti ir samizojuši…tā turpināt…