Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Limerikas florbola komanda “Lifestyle” meklē treneri draugiem.lv

- 16.05.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Vakar, 15. maijā, visjaunākā Īrijas latviešu komanda “Lifestyle” aizvadīja atbildes spēli Killarney, mērojoties spēkiem ar turienes florbola komandu “Vikings”.
“Vikings” vs “Lifestyle” 10:4
Par spēli stāsta Limerikas florbola komandas “Lifestyle” menedžeris Edgars Pliesmanis:

“Spēles pirmajā puslaikā pretinieks no paša sākuma pārņēma iniciatīvu savās rokās un rezultātā pirmais puslaiks tika atdots “Vikings” florbolistiem (6:0), otrajā puslaikā Limerikas komanda atguva trīs vārtus (0:3), bet trešais puslaiks pagāja līdzvērtīgā spēlē, kaut gan Killarney komandai šajā puslaikā veicās labāk (4:1). Spēle bija ļoti aizraujoša un spraiga, abas komandas cīnījās līdz pēdējai minūtei.
Killarney komandas spēlētāji atzina, ka šoreiz jau bijis grutāk cīnīties ar mums, varējuši just, ka esam trenējušies un jau saspēlējušies. Arī mēs paši jūtam, ka komanda ir saspēlējusies un treniņi ir devuši savu rezultātu. Paši spēlētāji gan atzīst, ka būtu labi, ja treniņi notiktu biežāk.”

Un vēl, Limerikas florbola komanda “Lifestyle” meklē treneri. Kā atzīst Edgars, pats viņš esot vairāk kā organizētājs nevis treneris. E. Pliesmanim spēles pamati ir zināmi, bet trūkst tieši pieredzes komandas trenēšanā, tāpēc būtu ļoti labi, ja atsauktos kāds, kuram ir šāda pieredze.

Sestdienās treniņi mazajiem spēlētājiem Limerikā notiek Scoil Carmel sporta zālē, laikā no pulksten 16.00 līdz 17.00, dalības maksa 3 €. Lielajiem treniņš uzreiz pēc tam no pulksten 17.00 līdz 19.00, dalības maksa 5 €. Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet Edgaram Pliesmanim pa tel. num. 0870550276