Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

“…atmaksājām viņiem…” draugiem.lv

- 22.05.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Vakar, 21. maijā, baltiešu volejbola komandas “Amber Coast” mājas zālē (Collinstown Park Community College, Clondalkin, Dublin 22) notika otrā “Amber Coast” kausa izcīņa (Amber Coast Club Cup) volejbolā. Pirmajā kausa izcīņā, kas notika pirms gada, kauss palika mājinieku īpašumā.
Par to, kā šogad veicās “Amber Coast” kausa izcīņā, stāsta Lauris Grāvelis:

“Kvalifikācijā izteikts līderis bija “UCD” komanda. Viņi apspēlēja visus, “Amber Coast” ieskaitot. Varētu pat teikt, ka “vienos vārtos”. “DVC” komanda arī bija ļoti spēcīgā sastāvā, ko nevarēja teikt par “Irish National Squad” un daļēji arī par “Amber Coast”. “Irish National Squad” bija novājinātā sastāvā un tāpēc nebija sevišķi konkurētspējīgi.
Tātad “UCD” vinnēja kvalifikāciju, bet cīņa par otro ceļazīmi uz finālu notika starp “Amber Coast” un “DVC”. Mēs to ne bez grūtībām paveicām (pateicoties tam, ka mums no šīs spēles pievienojās J. Lucavs, uzlabojot servju uzņemšanu un uzbrukumu) un iekļuvām finālā. Cīņā par trešo vietu “DVC” sīvā cīņā ar 2:1 uzvarēja “Irish National Squad”. Fināls arī izvērsās ļoti spraigs. Pirmā setā “Amber Coast” pārliecinoši ar 25:10 vinnēja. Otrajā setā ar 25:18 uzvarēja “UCD” komanda. Bet taibreikā mēs tomēr bijām spēcīgāki – uzvarējām ar 15:10 un izcīnījām kausu arī šogad. Tādējādi varētu teikt, ka atmaksājām viņiem par sāpīgo zaudējumu Īrijas kausa pusfinālā un sezonu pabeidzām uz labas nots.”

“Amber Coast” komandas sastāvs: Sergejs Rodins, Lauris Grāvelis, Miroslavs Voisnis, Juris Lucavs, Milo Lovic, Olegs Jevgrafovs, Ričards Samoilovs un Valdis Gabrānovs.