Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Rektiņi palīdz savam klubam izcīnīt uzvaru un pošas uz Ungāriju draugiem.lv

- 21.06.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Svētdien, 19. jūnijā, Carrickgollogan, Kilternan, Co. Dublin norisinājās orientēšanās sporta Leinster Inter-Club Championships, kurā Fingal orientēšanās sporta kluba komandā startēja arī četri latvieši (attēlā) – Sandis Rektiņš, Rainers Ragainis, Zanda Rektiņa un Ingus Rektiņš.
Mūsu sportistu uzrādītie rezultāti kopvērtējumā Fingal orientēšanās sporta klubam ļāva izcīnīt uzvaru.

Šo trofeju Fingal orientēšanās sporta klubs ieguva jau otro reizi pēc kārtas.
Un tā, mūsējo rezultāti Leinster Inter-Club Championships – Sandis Rektiņš M14 grupā palika nepārspēts un kļuva par uzvarētāju, bet Rainers Ragainis šajā pašā grupā ieņēma 2. vietu. Zanda Rektiņa W12 grupā izcīnīja 2. vietu, savukārt Ingus Rektiņš M40 grupā palika 4. vietā.

Tagad Sandis Rektiņš un Ingus Rektiņs gatavojas sacensībām, kas no 1. līdz 9. jūlijam norisināsies Ungārijā. Ingus piedalīsies veterānu pasaules čempionātā, bet Sandis – Mecsek Cup. Abi mūsu orientieristi Ungārijā pārstāvēs Fingal orientēšanās sporta klubu.