Trešdiena, 24. aprīlis, Varda dienas: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

B. Davidānam kopvērtējumā trešā vieta draugiem.lv

- 05.09.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Vakar, 4. septembrī, Park Youghal, Co. Cork notika 2011. gada Īrijas senioru motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Over 35 Motocross Championship) pēdējais posms, kurā, neskatoties uz iepriekšējā posmā gūto un vēl līdz galam neizārstēto traumu, dalību MX2 amatieru klasē ņēma Bruno Davidāns, bet Sandis Kaktiņš treniņu nolūkos startēja Open klasē.

Veiksmīgi pārvarot kvalifikāciju, Bruno Davidāns trīs braucienu summā MX2 amatieru klasē ierindojās piektajā vietā.
Pirmajā ieskaites braucienā latviešu motokrosists ierindojās devītajā vietā. Otrajā braucienā Bruno finiša līniju šķērsoja kā astotais, bet trešajā braucienā ar aizlienētu 2011. gada ražojuma moci mūsu motokrosists izcīnīja pirmo vietu.
Sezonas kopvērtējumā Bruno Davidāns ir izcīnījis augsto trešo vietu.
Open klasē Sandis Kaktiņš divu braucienu (trešais tika atcelts) summā izcīnīja piekto vietu. Gan pirmajā, gan otrajā braucienā mūsu šā brīža labākais motokrosists uzrādīja piekto labāko laiku.

Motokrosa cienītājiem šogad būs vēl viena iespēja redzēt mūsējos darbībā. 2. oktobrī Dundalkas trasē, Co. Louth notiks Īrijas motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Adult Motocross Championship) šī gada pēdējais posms.