Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

S. Kaktiņš startē ziemas čempionātā draugiem.lv

- 01.11.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Aizvadītās nedēļas nogalē, 29. un 30. oktobrī, Vernon Mount trasē (Cork) norisinājās motokrosa ziemas čempionāta (Munster Star Winter Series 2011) pirmais un otrais posms, kurā dalību ņēma arī mūsu labākais MX2 amatieru klases braucējs Sandis Kaktiņš (Yamaha, nr. 501).

Čempionāta pirmais posms latviešu motokrosistam izvērtās visai neveiksmīgs – pirmajā braucienā Sandis ierindojās 5. vietā, otrajā braucienā – 7. vietā, bet trešajā braucienā, piedzīvojot kritienu, finiša līnija netika sasniegta. Pirmā posma kopvērtējumā Sandis Kaktiņš palika 11. vietā.
Sacensību otrajā posmā, kad pēc pirmā posma neveiksmīgā kritiena mocim tika veikts remonts, Sandis Kaktiņš kopvērtējumā izcīnīja sesto vietu. Pirmajā un trešajā braucienā latviešu motokrosists ierindojās 4. vietā, bet otrajā braucienā finiša līniju šķērsoja kā sestais.
Čempionāta trešais, pēdējais posms notiks 13. novembrī Vernon Mount trasē.