Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

IIHA inline hokeja čempionāta pirmajā kārtā pārliecinoši uzvar latvieši draugiem.lv

- 29.11.2011
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Svētdien, 27. novembrī, Dublinā notika Īrijas hokeja federācijas (Irish Ice Hockey Association – IIHA) 2011./2012. gada sezonas čempionāta pirmā kārta inline hokejā (nejaukt ar Īrijas Inline hokeja čempionātu – Inline Hockey Ireland – IHI). Uz IIHA čempionāta pirmo kārtu ieradās piecas komandas – Hawks A, Hawks B, Dundalk Bulls, Flyers IHC un Dublin Rovers, un aizvadīja katra ar katru pa vienai spēlei.

Tā kā Longfordas latviešu inline hokeja komandā “Hawks” ir ļoti daudz spēlētāju, mūsējie IIHA čempionātam pieteica divas komandas – Hawks A un Hawks B.
Un tā, IIHA inline hokeja čempionāta pirmajā kārtā Hawks A komanda pārliecinoši uzvarēja visus savus pretiniekus.
Hawks A vs Hawks B 14:9
Rovers vs Hawks A 4:9
Hawks A vs Bulls 14:7
Hawks A vs Flyers 9:6
Hawks A komandas treneris Jānis Ķipars nevienu spēlētāju neizcēla, vien pateica, ka visi ir bijuši vienlīdz labi.
Otrajai Longfordas komandai IIHA inline hokeja čempionāta pirmajā kārtā tik labi vis neveicās. Hawks B komanda četrās spēlēs piedzīvoja četrus zaudējumus.
Hawks B vs Bulls 2:7
Flyers vs Hawks B 8:0
Hawks B vs Rovers 0:6
Komandas menedžeris Timurs Potapovs Hawks B komandas rindās kā labākos minēja Devidu Dedeli un Tomu Zaharevski.
IIHA inline hokeja čempionāta čempionāta nolikums paredz, ka katra spēle ilgst 34 minūtes (2×17) un starp puslaikiem ir vienas minūtes pārtraukums.