Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Garo distanču skrējēji atgriežas sacensību apritē draugiem.lv

- 06.03.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Latvieši, garo distanču skrējēji Sandis Brālītis un Raivis Zaķis ir apārstējuši pagājušajā sezonā gūtās traumas un atgriezušies sacensību apritē. Tā kā abi sportisti vairākus mēnešus netrenējās, tikko aizvadītajās sacensībās netika uzrādīti īpaši augsti rezultāti, tomēr Sanda kontā ir jau divas uzvaras.

Janvāra beigās Sandis Brālītis un Raivis Zaķis piedalījās John Treacy Dungarvanas 10 jūdžu skrējienā. Šajās sacensībās Sandis, uzrādot rezultātu 53:45, izcīnīja 9. vietu, bet Raivis ar rezultātu 54:34 ierindojās 18. vietā.
Savukārt 11. februārī Dunhill notikušajā AnneValley 5 jūdžu skrējienā Sandis Brālītis ar rezultātu 25:57 izcīnīja 2. vietu, bet Kilmacthomas 5 jūdžu skrējienā, kas notika 19. ferbruārī, latviešu skrējējs, uzrādot rezultātu 25:59, kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Raivis Zaķis Kilmacthomas 5 jūdžu skrējienā ar rezultātu 26:07 izcīnīja sudraba godalgu, bet Dzintars Kļava, distancē pavadot 26:12, ierindojās 4. vietā.
26. februārī mūsu skrējēji izgāja uz starta Dungarvan Business Centre 10 km skrējienā. Sandis Brālītis, distanci veicot 32.17, palika nepārspēts, bet Raivis Zaķis ar rezultātu 34:12 ierindojās 4. vietā.
Svētdien, 4. martā, Ballycotton 10 jūdžu skrējienā Sandis Brālītis ar rezultātu 52:46 finiša līniju šķērsoja kā septītais. Ballycotton 10 jūdžu skrējienā uzvaru ar rezultātu 49:20 izcīnīja portāla baltic-ireland.ie lasītājiem labi zināmais moldāvs Sergiu Ciobanu.

Sandis Brālītis tagad gatavojas Mallow 10 jūdžu skrējienam, kas notiks 19. martā, bet Raivis Zaķis krāj spēkus Londonas maratonam, kas kaimiņsalas galvaspilsētā norisināsies 22. aprīlī.

Sandis Brālītis, Raivis Zaķis un Dzintars Kļava Īrijā pārstāv West Waterford Athletic Club.