Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

A. Sedjukēvičam atkal zelts draugiem.lv

- 16.04.2012

Vakar, 15. aprīlī, GAA Centre, Trim norisinājās Meath atklātais čempionāts taekwondo (Meath Taekwondo Championships 2012), kurā jauniešu konkurencē piedalījās četri latvieši, bet pieaugušo – trīs. Kopumā latviešu sportisti izcīnīja pa divām zelta, sudraba un bronzas medaļām.

Jauniešu konkurencē vislabāk veicās Droghedas taekwondo kluba Cosmo pārstāvim Ernestam Kuzņecovam. 12 gadus vecais Ernests Kuzņecovs, startējot svara kategorijā līdz 55 kg, pārliecinoši uzvarēja savus pretiniekus un izcīnīja zelta medaļu. Ernesta kluba biedrs, 7 gadus vecais Kārlis Kaugars šoreiz palika ārpus godalgotā trijnieka.
Pie medaļām tika arī latviešu taekwondo trenera Alekseja Kaļina audzēkņi. Kopumā Dublinas Morcegao Sapo Warrior Taekwondo Team pārstāvēja septiņi latviešu trenera audzēkņi, divi no viņiem – latvieši. 11 gadus vecais Henrijs Kaļins startēja svara kategorijā līdz 33 kg un izcīnīja sudraba medaļu, bet 8 gadus vecais Eduards Dravnieks, cīnoties svara kategorijā līdz 28 kg, tika pie bronzas medaļas.

Pieaugušo sacensībās, bez mums jau labi zināmajiem sportistiem – Anrija Sedjukēviča un Jeļenas Sidorovas – savas pirmās sacensības Īrijā aizvadīja Cavan taekwondo kluba Chang Hoo Kwan pārstāvis, 19 gadus vecais Alvis Lukša.
Sieviešu konkurencē ILYO Taekwondo Club pārstāve Jeļena Sidorova svara kategorijā līdz 62 kg izcīnīja otro vietu.
Vīriešu konkurencē svara kategorijā līdz 80 kg Alvis Lukša tika pie savas pirmās medaļas Īrijā. Latviešu sportists izcīnīja bronzas godalgu.
Savukārt Anrijs Sedjukēvičs, kurš, kā zināms, sacensībās Īrijā vēl nav piedzīvojis nevienu zaudējumu, arī šoreiz palika nepārspēts. Aizvadot finālcīņu, svara kategorijā virs 87 kg Anrijs Sedjukēvičs pārliecinoši pieveica svarā un augumā pārāko poļu sportistu un izcīnīja savu kārtējo zelta medaļu.

1. Alvis saka:

starp citu pec tam es tomer dabuju sudrabu , jo mana pretinieka pretinieks atteicaas no cinas :) :-D :wink: