Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Brāļi Karasevi piedalās Cooley Legends skrējienā draugiem.lv

- 23.04.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Sestdien, 21. aprīlī, brāļi Uģis un Mārtiņš Karasevi piedalījās Cooley Legends skrējienā, kas notika kalnainajā Carlingford apvidū (Co. Louth). Mārtiņš šajā skrējienā veica 10 km distanci, bet Uģis izgāja uz starta pusmaratona distancē, lai aizstāvētu savu pagājušajā gadā izcīnīto Cooley Legends Half Marathon uzvarētāja titulu.

Mārtiņš Karasevs Cooley Legends 10 km distanci veica 00:46:27 un 54 dalībnieku konkurencē ierindojās 7. vietā. Skrējiena uzvarētājs Martin Curran 10 km distancē pavadīja 00:41:28.
Savukārt pagājušā gada Cooley Legends pusmaratona uzvarētājs Uģis Karasevs arī šogad palika nepārspēts. Ar rezultātu 01:25:20 Uģis Karasevs kļuva par 2012. gada Cooley Legends Half Marathon uzvarētāju, par vairāk nekā minūti (01:26:27) apsteidzot otrās vietas ieguvēju. Cooley Legends pusmaratona distanci veica 166 dalībnieki.