Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Labāk veicas mūsu jaunajiem motokrosistiem draugiem.lv

- 14.05.2012

Pirms nedēļas, 6. maijā, Ferns trasē , Co. Wexford norisinājās 2012. gada Īrijas motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Adult Motocross Championship) otrais posms, kurā MX2 pusprofesionāļu klasē startēja Sandis Kaktiņš, bet MX2 amatieru klasē – Elans Faterkins.

MX2 amatieru klases kvalifikācijas braucienā Elans Faterkins 29 dalībnieku konkurencē izcīnīja 16. vietu. Pirmajā ieskaites braucienā latviešu motokrosists finiša līniju šķērsoja kā 10., otrajā braucienā palika 11., bet pēdējā ieskaites braucienā ierindojās 8. vietā.
Kopvērtējumā šie rezultāti Elanam Faterkinam ļāva ierindoties 9. vietā un nopelnīt 96 ieskaites punktus.

MX2 pusprofesionāļu klasē startējošais Sandis Kaktiņš pirmajā ieskaites braucienā ieņēma 11. vietu, otrajā – 12. vietu, bet trešajā – 13. vietu.
Sandis Kaktiņš savā klasē kopvērtējumā ierindojās 12 vietā, nopelnot 87 ieskaites punktus.

Dienu iepriekš, 5. maijā, šajā pašā trasē notika Īrijas jauniešu motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Youth Motocross Championship) otrais posms. Klasē līdz 50cc, uzvarot visos trijos ieskaites braucienos, nepārspēts palika Kristofers Gudovskis-Kauliņš. Savukārt Kristers Žigalovs-Marķitāns klasē līdz 65cc izcīnīja ceturto vietu (pa braucieniem – 6. vieta, 4. vieta, 4. vieta).