Otrdiena, 16. aprīlis, Varda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Rektiņiem medaļas Leinster čempionātā draugiem.lv

- 21.05.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Svētdien, 20. maijā, Carrickgollogan, Kilternan, Co. Dublin norisinājās orientēšanās sporta Leinster Inter-Club Championships, kurā Fingal orientēšanās sporta kluba komandā startēja mums jau labi pazīstamā Rektiņu ģimene – Ingus Rektiņš, Sandis Rektiņš un Zanda Rektiņa.

Individuāli mūsu sportisti uzrādīja labus rezultātus, bet kopvērtējumā Fingal orientēšanās sporta klubs ierindojās 4. vietā.
Ingus Rektiņš, kurš veica 6,5 km distanci ar 19 kontrolpunktiem, vecuma grupā M45 izcīnīja uzvaru. Uzvarētājs distancē pavadīja 65 min 25 sek un savu tuvāko sekotāju apsteidza par vairāk nekā astoņām minūtēm.
Sandis Rektiņš un Zanda Rektiņa veica 3,9 km distanci ar 10 kontrolpunktiem. Sandis visus kontrolpunktus atrada 35 min 43 sek un M16 grupā izcīnīja zelta godalgu. Zanda Rektiņa šo distanci veica 63 min 08 sek un W14 grupā ierindojās 2. vietā.