Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

Aizvadīts Īrijas motokrosa čempionāta trešais posms draugiem.lv

- 25.05.2012

Aizvadītās nedēļas nogalē Clonroche trasē, Co. Wexford notika kārtējās motokrosa sacensības – 19. maijā uz starta izgāja bērni un jaunieši ((Motorcycling Ireland Youth Motocross Championship), bet 20. maijā pieaugušie (Motorcycling Ireland Adult Motocross Championship). Kā jau ierasts, čempionātā startēja arī latvieši.

2012. gada Īrijas motokrosa čempionāta trešajā posmā MX2 pusprofesionāļu klasē latviešus pārstāvēja Sandis Kaktiņš, bet MX2 amatieru klasē – Elans Faterkins un Mārtiņš Marķitāns.
MX2 pusprofesionāļu klasē startējošais Sandis Kaktiņš pirmajā ieskaites braucienā ieņēma 14. vietu, otrajā – 10. vietu, bet trešajā – 11. vietu. Sandis savā klasē kopvērtējumā ierindojās 10. vietā, nopelnot 88 ieskaites punktus.
MX2 amatieru klasē trīs braucienu summā Elans Faterkins izcīnīja 8. vietu un līdz ar to nopelnīja 94 čempionāta ieskaites punktus. Pirmajā braucienā Elans finiša līniju šķērsoja devītais, otrajā braucienā – septītais, bet trešajā braucienā – septiņpadsmitais.
Mārtiņš Marķitāns, kuram šīs bija pirmās sacensības pēc ilgāka pārtraukuma, MX2 amatieru klasē trīs braucienu kopvērtējumā ierindojās 9. vietā, nopelnot 91 ieskaites punktu. Pirmajā ieskaites braucienā Mārtiņš ierindojās 18. vietā, otrajā braucienā – 10. vietā, bet trešajā braucienā – 7. vietā.

Īrijas jauniešu motokrosa čempionāta trešajā posmā startēja Kristofers Gudovskis-Kauliņš (klasē līdz 50cc) un Kristers Žigalovs-Marķitāns (klasē līdz 65cc). Trīs braucienu kopvērtējumā Kristofers izcīnīja 5. vietu (pa braucieniem – 5. vieta, 3. vieta, 6. vieta), savukārt Kristers ierindojās 12. vietā (pa braucieniem – 16. vieta, 10. vieta, 11. vieta).