Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Pirmā spēle jaunajā Santry hallē draugiem.lv

- 02.06.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

Šodien, 2. jūnijā, jaunajā Santry hallē, klātesot dažiem skatītājiem, notika pirmā hokeja spēle, kurā spēkiem mērojās Latvian Hawks izlase un Belfāstas SNL Team. Latvian Hawks sastāvā spēlēja hokejisti no bijušajām “Charlestown Chiefs”, “Hawks B”, “Blackhawks” un “Drogheda Icebreakers” komandām.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās Latvian Hawks izlase, tomēr saglabāt pārsvaru mūsējiem nebija pa spēkam. Atskanot spēles beigu signālam, rezultāts bija neizšķirts – 5:5, un uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles metienu sērijā, kurā veiksme bija viesu sabiedrotā.
Latvian Hawks izlases labā spēles pirmajā trešdaļā vārtus guva Sergejs Šeļenkovs, Viktors Serdjukovs un 15 gadus vecais Germans Petrovs, bet pēdējā trešdaļā ar vārtu guvumiem atzīmējās Māris Jevdokimovs un Virgis Knystautas.
Jāatzīmē, ka par skatītāju ērtībām pagaidām jaunajā Santry hallē nav padomāts – tribīnes vēl tikai top, kā arī ir salīdzinoši auksts.
Pēc spēles abu komandu spēlētāji un atbalstītāji devās uz After Party (attēlā – Viktors Serdjukovs un Māris Jevdokimovs), kas notika Railway Tavern Pub, Dublin Road, Drogheda, Co. Louth.