Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

K. Raikstiņam 5. vieta, K. Valteram 7. vieta draugiem.lv

- 09.07.2012
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Vakar, 8. jūlijā, Nacionālā vieglatlētikas čempionāta (Woodie’s DIY National Senior Track and Field Championships of Ireland) otrajā dienā vidējo distanču skrējējs Kristaps Valters ņēma dalību 800 m fināla skrējienā, bet Kaspars Raikstiņš, otrs no diviem sacensībās pārstāvētajiem latviešiem, pārbaudīja spēkus šķēpa mešanas sektorā.

Dublinas vieglatlētikas kluba Clonliffe Harriers pārstāvis Kristaps Valters 800 m fināla skrējienā, kuram sestdien kvalificējās 10 dalībnieki, ierindojās 7. vietā. Kristaps 800 m distanci veica 1.54,44, bet skrējienā ar rezultātu 1.52,48 uzvarēja D. Cronin.
Kaspars Raikstiņš, kurš čempionāta pirmajā dienā lodes grūšanas finālā izcīnīja 8 vietu, šķēpa mešanas kvalifikāciju aizvadīja visai cerīgi. Mūsu sportists šķēpa mešanas fināla sacensībām kvalificējās, uzrādot rezultātu 51,01 m. Finālā pirmais mēģinājums Kasparam netika ieskaitīts, bet no atlikušajiem diviem mēģinājumiem sportists atteicās, jo sajuta sāpes elkonī. Ar priekšsacīkstēs uzrādīto rezultātu Kasparam Raikstiņam pietika, lai izcīnītu 5. vietu. Čempionāta uzvarētājs M. Martin savā labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 61,37 m tālu.
Kaspars Raikstiņš Īrijā pārstāv Droghedas vieglatlētikas klubu Boyne AC.