Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

Motokrosisti krāj čempionāta ieskaites punktus draugiem.lv

- 23.07.2012

Aizvadītās nedēļas nogalē, 21. un 22. jūlijā, Dundalkas trasē, Co. Louth norisinājās 2012. gada Īrijas motokrosa čempionāta piektais posms. Jauniešu čempionātā, kas notika sestdien, latviešus pārstāvēja Kristofers Gudovskis-Kauliņš, Kristers Žigalovs-Marķitāns un Dāvis Meiers, bet pieaugušo čempionātā, kas notika vakar, Normunds Vārtukapteinis un Sandis Kaktiņš.

Pieaugušo čempionātā (Motorcycling Ireland Southern Centre Adult Motocross Championship) MX2 pusprofesionāļu klasē startējošais Sandis Kaktiņš pirmajā ieskaites braucienā (15 min + 1 aplis) ierindojās 9. vietā, otrajā braucienā – 11. vietā, bet trešajā braucienā, kad tika piedzīvots sāpīgs kritiens, 14. vietā. Nopelnot 90 čempionāta ieskaites punktus, savā klasē kopvērtējumā S. Kaktiņš ierindojās 10. vietā.
Normunds Vārtukapteinis, startējot MX1 pusprofesionāļu klasē, pirmajā ieskaites braucienā finiša līniju šķērsoja kā piektais, otrajā braucienā, pēc neveiksmīga starta, mūsu sportists ierindojās 6. vietā, bet pēdējā braucienā tika izcīnīta augstā 3. vieta. Trīs braucienu summā N. Vārtukapteinis izcīnīja 4. vietu un savu čempionāta ieskaites punktu kontu papildināja ar 125 punktiem.

Jauniešu čempionātā (Motorcycling Ireland Southern Centre Youth Motocross Championship), kā parasti, vislabāk veicās Kristoferam Gudovskim-Kauliņam, kurš savā mocīšu klasē (līdz 50cc) visos trijos ieskaites braucienos izcīnīja uzvaras.
Kristers Žigalovs-Marķitāns (klasē līdz 65cc) pirmajā un otrajā ieskaites braucienā finišēja desmitais, bet trešajā braucienā jaunajam motokrosistam nācās samierināties ar 16. vietu. Kopvērtējumā Kristers ierindojās 12. vietā.
12 gadus vecais Dāvis Meiers savā motociklu klasē (līdz 85cc, small wheel) pirmajā ieskaites braucienā ierindojās 13. vietā, otrajā braucienā – 15. vietā, bet pēdējā braucienā – 11. vietā. Kopvērtējumā Dāvis palika 11. vietā.