Ceturtdiena, 18. aprīlis, Lielā Piektdiena.Varda dienas: Laura, Jadviga

Aizvadīts Īrijas motokrosa čempionāta sestais posms draugiem.lv

- 20.08.2012

Pagājušās nedēļas nogalē, 18. un 19. augustā, Youghal trasē, Co. Cork norisinājās šīs sezonas Īrijas motokrosa čempionāta sestais posms. Jauniešu čempionātā, kas notika sestdien, latviešus pārstāvēja Kristofers Gudovskis-Kauliņš, Kristers Žigalovs-Marķitāns un Dāvis Meiers, bet pieaugušo čempionātā, kas notika vakar, Sandis Kaktiņš un Elans Faterkins.

Pieaugušo čempionātā (Motorcycling Ireland Southern Centre Adult Motocross Championship) MX2 pusprofesionāļu klasē startējošais Sandis Kaktiņš visos trijos ieskaites braucienos izcīnīja 10. vietu.
Neveiksmīgas šīs sacensības kārtējo reizi izvērtās Elanam Faterkinam, kuru MX2 amatieru klases otrajā braucienā pievīla tehnika un līdz ar to no tālākās dalības nācās izstāties. Pirmajā braucienā Elans Faterkins finiša līniju šķērsoja astotais.

Jauniešu čempionātā (Motorcycling Ireland Southern Centre Youth Motocross Championship), kā parasti, vislabāk veicās mazajam Kristoferam Gudovskim-Kauliņam, kurš savā mocīšu klasē (līdz 50cc) visos trijos ieskaites braucienos izcīnīja uzvaras.
Kristers Žigalovs-Marķitāns (klasē līdz 65cc) pirmajā ieskaites braucienā finišēja astotais, bet otrajā un trešajā braucienā jaunajam motokrosistam nācās samierināties ar 11. vietu. Kopvērtējumā Kristers ierindojās 9. vietā.
12 gadus vecais Dāvis Meiers savā motociklu klasē (līdz 85cc, small wheel) jau pirmajā ieskaites braucienā piedzīvoja neveiksmīgu kritienu, kā rezultātā stipri cieta jaunā sportista ekipējums, un tas liedza turpināt tālāko cīņu.