Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Noslēdzies republikas motokrosa čempionāts draugiem.lv

- 15.10.2012

Aizvadītās nedēļas nogalē, 13. un 14. oktobrī, Gormonston trasē, Co. Meath norisinājās šīs sezonas Īrijas motokrosa jauniešu un pieaugušo čempionāta (Motorcycling Ireland Southern Centre Motocross Championship) pēdējais posms. Šoreiz latviešu uzvārdi bija atrodami tikai jauniešu čempionāta dalībnieku sarakstā.

Jauniešu čempionātā, kā parasti, vislabāk veicās mazajam Kristoferam Gudovskim-Kauliņam, kurš savā mocīšu klasē (līdz 50cc) visos trijos ieskaites braucienos izcīnīja uzvaras.
Kristeram Žigalovam-Marķitānam (klasē līdz 65cc) kritieni pirmajā un otrajā ieskaites braucienā liedza pacīnīties par vietu trijniekā, tomēr kopvērtējumā jaunais motokrosists čempionāta pēdējā posmā izcīnīja augsto 5. vietu. Kristers Žigalovs-Marķitāns pirmajā ieskaites braucienā finišēja kā septītais, otrajā braucienā ierindojās 6. vietā, bet pēdējā braucienā izcīnīja 4. vietu.