Ceturtdiena, 18. aprīlis, Lielā Piektdiena.Varda dienas: Laura, Jadviga

I. Rektiņam turpinās uzvaru sērija draugiem.lv

- 13.11.2012

Sestdien, 10. novembrī, Ingus Rektiņš, Zanda Rektiņa un Samanta Kalniņa ņēma dalību NI Colour Series 7 orientēšanās sacensībās, kas norisinājās Ziemeļīrijā – Learmount Forest. Kā jau tas ierasts, vislabāk veicās mūsu pieredzes bagātajam orientieristam Ingum Rektiņam (attēlā).

Ingus Rektiņš, skrienot stiprākajā grupā un veicot 6,6 km distanci ar 29 kontrolpunktiem, izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Savu tuvāko sekotāju latviešu sportists apsteidza par 2 minūtēm un 45 sekundēm. Tādējādi Ingus Rektiņa uzvaru sērija sacensībās Īrijā turpinās, jo šī bija mūsu sportista piektā zelta medaļa pēc kārtas.
Samanta Kalniņa šajās sacensībās veica 2,4 km distanci ar 14 kontrolpunkiem un ieņēma 3. vietu, bet Zandai Rektiņai mazliet nepaveicās – skrienot 3,2 km ar 16 kontrolpunktiem, meitene nepareizi atzīmēja pēdējo kontrolpunku, kā rezultātā palika bez ieskaites.
Visu rudeni un arī tagad mūsu orientieristi cītīgi strādā pie fiziskās sagatavotības, lai veiksmīgi nostartētu Connaght čempionātā, kas notiks 25. novembrī.
Latviešu orientieristi Īrijā pārstāv Fingal orientēšanās sporta klubu.