Ceturtdiena, 25. aprīlis, Varda dienas: Līksma, Bārbala

Ne gluži hokejs, bet kaut kas ļoti līdzīgs draugiem.lv

- 05.01.2013
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Laikam jau nevienam vairs nav noslēpums, ka hokejs Īrijā ir gandrīz miris – no agrāko gadu n-to komandu spēlētājiem izdzīvojuši vien daži dinozauri, bet treniņiem un spēlēm tiek izmantota bezmaz vai jebkura slidena virsma.
Tiešo to pierādīja piektdienas vakarā Kilkenny publiskajā slidotavā (Kilkenny on Ice) notikusī spēle!

Pēc ilgāka pārtraukuma latviešu hokejisti, kuri, neskatoties uz bēdīgo Īrijas hokeja situāciju, tomēr nav uzkāruši slidas uz nagliņas, 4. janvāra vakarā Kilkenny publiskajā slidotavā aizvadīja draudzības spēli, kurā mērojās spēkiem ar apvienoto Īrijas U18 un Kilkenny Storm komandu. Mūsējo rindās spēlēja latviešu hokejisti, kuri agrāk dzenāja ripu Īrijas hokeja federācijas (ĪHF) B līgas Hawks komandās.
Kilkenny vs Hawks 9:7
Spēlē, kura sākās pulksten 22.00, bet beidzās pusnaktī, hokejisti uz ledus laukuma, kas neatbilst nekādiem standartiem, aizvadīja pusotru stundu. Sākumā daudz labāk veicās mājiniekiem – pēc nospēlētām 30 minūtēm rezultāts bija 6:2 īru labā. Tomēr spēles turpinājumā mūsējie pamodās un spēja izrādīt cienīgu pretsparu.
Hawks komandas labā vārtus guva Igors Zavaļņevs (2), Ingars Reņķis (2), Vasīlijs Prjalkins, Raimonds Gēgersons un Tony Paluba.
Spēli tiesāja Starptautiskās kategorijas tiesnese Jana Gerkena.