Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

Rektiņiem divas otrās vietas draugiem.lv

- 01.05.2013
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

008Svētdien, 28. aprīlī, Corkagh Demesne, Clondalkin, Dublin 22 norisinājās orientēšanās sporta sacensības Leinster Inter-Club Championships, uz kurām viens no mūsu labākajiem orientieristiem Ingus Rektiņš devās uzreiz pēc sestdien notikušās Sportistu balles. Bez Ingusa Rektiņa šajās sacensībās piedalījās arī Zanda Rektiņa.

Leinster Inter-Club Championships sacensībās Ingus Rektiņš veica 4 km distanci ar 19 kontrolpunktiem. Mūsu orientierists, distancē pavadot 23 min. un 21 sek., savā M45 vecuma grupā izcīnīja otro vietu.
Savukārt Zanda Rektiņa spēkus pārbaudīja 3,3 km distancē ar 11 kontrolpunktiem. Meitene distancē pavadīja 52 min. 59 sek. un savā W14 vecuma grupā ierindojās otrajā vietā.
Ingusa un Zandas pārstāvētais Fingal orientēšanās klubs Leinster Inter-Club Championships sacensībās kopvērtējumā palika 3. vietā.