Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

S. Brālītis uzvar pusmaratonā, R. Zaķim 2. vieta maratonā draugiem.lv

- 07.05.2013
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

DSC02519Aizvadītās nedēļas nogalē gandrīz vai katrā Īrijas pilsētā notika kāds skrējiens. Šo izdevību nelaida garām arī mūsu labākie garo distanču skrējēji. Sandis Brālītis deva priekšroku Bay Run pusmaratonam, kas 5. maijā notika Bantry, Co. Cork, bet Raivis Zaķis tajā pašā dienā savus spēkus pārbaudīja Great Limerick Run maratonskrējienā.

Sandis Brālītis Bay Run pusmaratona skrējienā, kurā finiša līniju šķērsoja 518 dalībnieki, izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Sandis distancē pavadīja 01.09:32 un savu tuvāko sekotāju Alan O`Shea apsteidza par vairāk nekā divām minūtēm (01.12:12).
Savukārt Raivis Zaķis, kurš veica 42 km distanci Limerikā, izcīnīja otro vietu. Great Limerick Run maratonu Raivis Zaķis veica 02.35:38. Uzvarētājs Gary O’Hanlon distancē pavadīja 02.29:45. Kā liecina skrējiena organizatoru mājās lapā pieejamā informācija, Great Limerick Run maratona uzvarētājs balvā saņēma 1000 €, bet otrās vietas ieguvējs – 750 €.

Dažas dienas iepriekš, 2. maijā, norisinājās Midleton 5 jūdžu skrējiens, kurā dalību ņēma Sandis Brālītis un Dzintars Kļava. Sandis Brālītis distancē pavadīja 0.25:16 un izcīnīja 4. vietu, bet Dzintars Kļava ar rezultātu 0.27:12 ierindojās 14. vietā. Kopumā Midleton 5 jūdžu skrējienā piedalījās 570 dalībnieki.

Sandis Brālītis, Raivis Zaķis un Dzintars Kļava Īrijā pārstāv West Waterford Athletic Club.