Ceturtdiena, 28. marts, Varda dienas: Ginta, Gunda, Gunta

Jaunie motokrosisti krāj ieskaites punktus draugiem.lv

- 15.07.2013

img_9253Sestdien, 13. jūlijā, Clonroche trasē (Co. Wexford) norisinājās 2013. gada Dienvidīrijas jauniešu motokrosa čempionāta (Motorcycling Ireland Southern Centre Youth Motocross Championship) piektais posms, kurā latviešus pārstāvēja Kristers Žigalovs un Kristofers Kauliņš. Abi zēni šosezon startē motociklu klasē līdz 65cc.

Pirmajā ieskaites braucienā Kristers finiša līniju šķērsoja kā trešais, bet Kristofers palika astotais. Otrajā ieskaites braucienā Kristers finišēja uzreiz aiz līdera, savukārt Kristofers uzrādīja desmito labāko laiku. Trešajā ieskaites braucienā Kristers piedzīvoja kritienu un līdz ar to finišā tikai sestā vieta, Kristofers pēdējā braucienā palika astotais.
Dienvidīrijas jauniešu motokrosa čempionāta piektā posma kopvērtējumā Kristers izcīnīja dalītu 3.-4. vietu, bet Kristofers ierindojās 9. vietā.