Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

I. Ķezberis un L. Grāvelis kopvērtējumā ieņem 5. vietu draugiem.lv

- 20.08.2013

beach_volleyball-120Pagājušās nedēļas nogalē, 17. un 18. augustā, Dollymount Beach, Dublinā norisinājās Īrijas volejbola federācijas rīkotā 2013. gada pludmales volejbola (Beach Volleyball Ireland (BVI) Four Provinces Tour 2013) turnīra pēdējais posms. Kā liecina sacensību protokols, latviešus šoreiz pārstāvēja Ivars Ķezberis, Lauris Grāvelis, Kitija Kalnbērziņa, Līga Rušmane un Dace Pavlovska.

Šoreiz par savu sniegumu nevar sūdzēties Ivars Ķezberis un Lauris Grāvelis. Vīriešu konkurencē, cīņā par galveno trofeju (Cup Competition), mūsējie šajā kārtā izcīnīja augsto 2. vietu un līdz ar to nopelnīja 230 ieskaites punktus. Četru posmu kopvērtējumā Ivars un Lauris iekrāja 635 ieskaites punktus un nodrošināja sev 5. vietu, kas dod tiesības piedalīties sezonas noslēguma turnīrā – King & Queen of the Beach 2013. Kurš kļūs par Īrijas pludmales volejbola karali un karalieni, noskaidrosies 31. augustā Dollymount Beach, Dublinā.

Pēdējā posmā sieviešu konkurencē Kitija Kalnbērziņa spēlēja pārī ar Theresa Gomez, bet Līga Rušmane – ar Kamila Teterycz. Līgas duetam šoreiz dalītā 5. vietā, savukārt Kitijai un Theresai – dalīta 6. vieta. Sezonas kopvērtējumā Līga Rušmane ierindojās 7. vietā, bet Kitija Kalnbērziņa – 20. vietā.
Jaukto pāru sacensībās Līga Rušmane spēlēja pārī ar Grzegorz Kaczmarek un Plate kategorijā ierindojās 5. vietā, savukārt Daces Pavlovskas un Piotr Piecek pāris palika dalītā 7. vietā.