Otrdiena, 23. aprīlis, Varda dienas: Jurģis, Juris, Georgs

Mūsējiem labi panākumi Latvijas ziemas čempionātā draugiem.lv

- 25.02.2014

2014-02-21_2014_02_20_medalas1Pagājušajā nedēļā, 21. un 22. februārī, Kuldīgā norisinājās Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā. Lai piedalītos šajās sacensībās, uz Latviju bija devušies arī divi Dublinas vieglatlētikas kluba Clonliffe Harriers pārstāvji – Edgars Šumskis un Kristaps Valters.
Kristaps Valters, startējot savā ierastajā 800m distancē, Latvijas ziemas čempionātā ar rezultātu 01:53,51 izcīnīja augsto otro vietu.

Uzvaru 800m distancē izcīnīja Rēzeknes BJSS pārstāvis Renārs Stepiņš (01:50,68).

Edgars Šumskis, kurš vēl pilnībā nav atguvies pēc slimošanas, skrēja 1500m distanci. Uzrādot rezultātu 04:05,48, Edgars Šumskis ierindojās 5. vietā. Uzvaru 1500m distancē izcīnīja Dmitrijs Serjogins, kurš vēl nesen pārstāvēja Dublinas vieglatlētikas klubu Clonliffe Harriers, bet tagad ir atgriezies Latvijā un pārstāv SS “Arkādija”. Uzvarētāja rezultāts – 03:57,66.