Otrdiena, 23. aprīlis, Varda dienas: Jurģis, Juris, Georgs

M.Provizora un T.Fabriciusa komandas spēlēs pusfinālā draugiem.lv

- 18.03.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

Irijas_kauss_basketbola_2014_4Paralēli Īrijas basketbola līgu čempionātiem šobrīd notiek arī spēles par Superkausu (Champions’ Trophy). Sestdien, 15. martā, notika Superkausa ceturtdaļfināla spēle, kurā tikās Mārtiņa Provizora pārstāvētā augstākas līgas komanda DCU Saints un 1. divīzijas komanda Maree. Uzvaru ar rezultātu 83:63 šajā spēlē izcīnīja M. Provizora pārstāvētā komanda. M. Provizors savas komandas labā guva 20 punktus.

Svētdien, 16. martā, notika vēl viena Superkausa ceturtdaļfināla spēle, kurā spēkiem mērojās Toma Fabriciusa pārstāvētā 1. divīzijas komanda JM&L Auctioneer’s Titans (attēlā) un augstākas līgas blice Bord Gais Neptune no Korkas. Daudziem par pārsteigumu uzvaras laurus šajā spēlē plūca T. Fabriciusa pārstāvētā 1. divīzijas komanda. Galvejieši savus pretiniekus pieveica ar rezultātu 86:82. T. Fabriciuss savas komandas labā guva astoņus punktus.

Tādējādi abas latviešu basketbolistu pārstāvētās komandas ir iekļuvušas Champions’ Trophy pusfinālos, kas 21. martā norisināsies Korkā (Neptune Stadium). Pirmajā pusfinālā M. Provizora pārstāvētā komanda DCU Saints sacentīsies ar augstākas līgas komandu Killester, bet otrajā pusfinālā tiksies T. Fabriciusa pārstāvētā komanda JM&L Auctioneer’s Titans un augstākas līgas blice C&S UCC Demons.

Sestdien, 15. martā, savu kārtējo uzvaru Īrijas lietuviešu basketbola līgas – Europeans Friendly Basketball League (EFBL) – čempionātā izcīnīja latviešu pārstāvētā Leixlip BC komanda. Leixlip BC ar rezultātu 71:65 pieveica Navan Warriors basketbolistus.