Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Motokrosistiem godalgotas vietas draugiem.lv

- 24.03.2014

motokross 007Svētdien, 16. martā, Birdhill trasē, Co. Limerick notika 2014. gada sezonas Dienvidīrijas Senioru (Over 35) motokrosa čempionāta pirmais posms, kurā latviešus MX2 amatieru klasē pārstāvēja Elans Faterkins. Kā liecina portāla baltic-ireland.ie rīcībā esošā informācija, E. Faterkins nodemonstrēja “lielisku sniegumu un niknumu”, kā rezultātā kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu.

Nedēļu iepriekš, 9. martā, Ballyhackett, Hackettstown Road, Carlow norisinājās Leinster Offroad Club Grasstrack Championship otrais posms. Šajās sacensībās MX1 motociklu klasē uzvaru izcīnīja Normunds Vārtukapteinis. Mārtiņam Marķitānam un Andim Kaibem tik labi neveicās, tomēr arī viņi nopelnīja punktus.

Jauniešu konkurencē startējošais Nils Kalniņš piedzīvoja kritienu, taču saglabāja 5. vietu kopvērtējumā.

MX2 motociklu klasē (Grade C) Māris Žīgurs Leinster Offroad Club Grasstrack Championship otrajā posmā ierindojās 8. vietā, Jānis Plūme – 9. vietā, Mārtiņš Kalniņš – dalītā 12.-13. vietā, bet Gundars Graudiņš – 14. vietā.
MX2 motociklu klasē (Grade C) pēc otrā posma Jānis Plūme čempionāta kopvērtējumā ieņem otro vietu, uzreiz aiz viņa atrodas Artūrs Skalbergs.
Pirmā posma 3. vietas ieguvējs un otrā posma 6. vietas ieguvējs Aldis Leskovics ar īpašas žūrijas lēmumu, saglabājot iegūtos punktus, tika pārcelts no MX2 Grade C uz MX2 Grade B, kur šobrīd ar 123 punktiem ieņem trešo vietu.