Trešdiena, 24. aprīlis, Varda dienas: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

I. Rektiņš un G. Plaudis atgriežas sacensību apritē draugiem.lv

- 25.03.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

887a099f3d1bb10Pēc ilgāka pārtraukuma orientēšanās sacensību apritē atgriezušies latviešu sportisti – 2012. gada Īrijas čempioni orientēšanās sportā. Ingus Rektiņš sacensībās nepiedalījās, jo ārstēja sāpošu muguru, savukārt Gints Plaudis pirms gada reemigrēja uz Latviju, bet pirms diviem mēnešiem atkal atgriezās Īrijā.
Abi sportisti aizvadījuši pa vienām sacensībām.

Pēc atgriešanās Īrijā, Gints Plaudis savas pirmās sacensības aizvadīja 16. martā, piedaloties Munster League / No.3, kas notika Glengarra Wood, Co. Tipperary. Šajās sacensībās Gints Plaudis veica garāko (Brown), 8,7 km distanci ar 23 kontrolpunktiem un izcīnīja augsto otro vietu.
Savukārt Ingus Rektiņš uz starta izgāja 23. martā, kad Bull Island, Clontarf, Co. Dublin notika Leinster Spring Cup. Ingus Rektiņš veica 9 km distanci ar 29 kontrolpunktiem un kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā, bet savā vecuma grupā (M45) palika nepārspēts.

Ingus Rektiņš un Gints Plaudis ir nolēmuši piedalīties gan Leinster čempionātā (6. aprīlis), gan Īrijas čempionātā (2.-5. maijs).

Gints Plaudis Īrijā pārstāv Waterford orientēšanās klubu, savukārt Ingus Rektiņš – Fingal.