Otrdiena, 19. marts, Varda dienas: Jāzeps

A. Rikmaņa komanda paliek bez medaļām draugiem.lv

- 28.04.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_3471Aizvadītās nedēļas nogalē, 26. un 27. aprīlī, Gormanston, Co. Meath tika aizvadītas 2013./2014. gada sezonas Īrijas handbola līgas (IOHA Senior Mens League) čempionāta play-off spēles. Anda Rikmaņa komanda DCU, kas regulāro čempionātu noslēdza 3. vietā, sestdien mērojās spēkiem ar otrās vietas komandu Dublin International.

Spēle starp divām līdzvērtīgām komandām pirmajā puslaikā ritēja punkts punktā (15:15) un tikai otrā puslaikā tapa skaidrs, kura no tām svētdien cīnīsies par čempiona titulu, bet kura – par bronzas medaļām. Spēles izskaņā precīzāki un izturīgāki bija Anda Rikmaņa komandas pretinieki.
DCU vs Dublin International 20:30
Andis Rikmanis DCU komandas labā guva trīs vārtus.
Otrā pusfināla spēlē tikās Astra un Lughnasa komandas, no kurām pārāka izrādījās sezonas līdere Astra.

Spēle par trešo vietu, kad savā starpā tikās Anda Rikmaņa pārstāvētā DCU komanda un Lughnasa, noritēja pēc līdzīga scenārija – visu izšķīra spēles beigas, jo pirmais puslaiks atkal noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 11:11. Otrajā puslaikā DCU komandai pietrūka izturības un nācās atzīt pretinieku pārākumu, kā arī palikt bez medaļām.
DCU vs Lughnasa 22:29
Andis Rikmanis savas komandas labā guva piecus vārtus.
Finālā, lai arī sākumā būdami iedzinēju lomā, Dublin International handbolisti ar rezultātu 31:29 pārspēja Astra komandu.

Kā jau vēstīts, Andra Staugas pārstāvētā Belfast komanda 2013./2014. gada sezonā palika 6. vietā un play-off neiekļuva.