Ceturtdiena, 18. aprīlis, Lielā Piektdiena.Varda dienas: Laura, Jadviga

No 5 līdz … 129 jūdzēm draugiem.lv

- 21.07.2014
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: ,

12 015Mūsu pieredzes bagātais garo distanču skrējējs Raivis Zaķis ir saārstējis Spānijas ultra maratonā (73,3 km) gūto potītes traumu un atgriezies sacensību apritē.
Vakar, 20. jūlijā, Raivis piedalījās Kilrosety piecu jūdžu skrējienā un ar rezultātu 27:07 izcīnīja 2. vietu. Raivis Zaķis Īrijā pārstāv West Waterford Athletic Club.

Pagājušās nedēļas nogalē vērā ņemamu sniegumu uzrādījis vēl kāds latvietis – Vilnis Pleite, piedaloties Energia 24 hour Race, noskrējis 129,146 jūdzes.
24 stundu skrējienam starts tiks dots piektdienas, 18. jūlija, vakarā Belfāstā. Energia 24 hour Race vienlaicīgi bija arī Athletics Association of Ireland (AAI) National 24 hour Championships. 24 stundu skrējienā, noskrienot 146,643 jūdzes, uzvaru izcīnīja slovāks Jan Uzik. Vilnis Pleite šajā skrējienā ierindojās augstajā 6. vietā.