Piektdiena, 29. marts, Varda dienas: Agija, Aldonis

Latviešiem uzvaras Ziemas čempionātā draugiem.lv

- 28.10.2014

IMG_6217Aizvadītās nedēļas nogalē, 25. un 26. oktobrī, Vernon Mount trasē, Korkā, norisinājās Ziemas čempionāts motokrosā, ko organizēja Munster Motorcycle Club. Lai arī šajās sacensībās piedalījās tikai četri latvieši, viņi visi uzrādīja teicamu sniegumu, bet divi – izcīnīja augstākā kaluma godalgas! Tā teikt – kvalitāte nevis kvantitāte!

Šā gada Īrijas čempions Kristers Žigalovs, aizvadot vienas no pēdējām sacensībām motociklu klasē līdz 65cc, Ziemas čempionātā izcīnīja 2. vietu. Divu dienu laikā sportistiem bija jāveic seši ieskaites braucieni. Kristers pirmajos četros braucienos finišēja kā otrais, bet atlikušajos divos braucienos palika trešais.

Startējot MX1 motociklu klasē (Grade C), izcilu rezultātu uzrādīja Mārtiņš Marķitāns, kurš visos sešos ieskaites braucienos palika nepārspēts. Protams, 1. vieta arī Ziemas čempionāta kopvērtējumā.
Pirmā vieta latviešiem arī MX2 (Grade C) motociklu klasē. To mums izcīnīja Sandis Kaktiņš (attēlā), kurš, gluži tāpat kā Mārtiņš, sešos ieskaites braucienos aiz sevis atstāja visus konkurentus. Salīdzinoši labi šajā motociklu klasē nobrauca arī Agnis Liberts, kuram kopvērtējumā dalīta 3.-4. vieta (pa braucieniem – 3.v., 3.v. 4.v., 3.v., 2.v. un 4.v.).