Piektdiena, 19. aprīlis, Varda dienas: Vēsma, Fanija

Līdz ar pavasari atnāk jaunā motokrosa sezona draugiem.lv

- 09.03.2015
Sadaļas: Sports - Atslēgvārdi: , ,

IMG_9248Ir pienācis pavasaris un līdz ar to arī jaunā motokrosa sezona.
Vakar, 8. martā, Vernon Mount trasē norisinājās pavasara čempionāts (MMC Spring Classic 2015), kurā uz starta izgāja arī latvieši. Pie tam, nevis vienkārši izgāja uz starta, bet arī izcīnīja divas pirmās vietas! Par uzvarētājiem kļuva Kristers Žigalovs un Mārtiņš Marķitāns.

Mārtiņš Marķitāns (MX1, Grade C) pirmajās sezonas sacensībās saviem konkurentiem neatstāja ne mazāko cerību uz uzvaru, jo palika nepārspēts gan kvalifikācijas braucienā, gan visos trijos ieskaites braucienos. Grade C kopvērtējumā ceturto vietu izcīnīja Agnis Liberts.

Arī 11 gadus vecais Kristers Žigalovs (attēlā), kuram šī ir pirmā sezona motociklu klasē līdz 85cc (85cc Small Wheel), jauno sezonu iesāka ar uzvaru. Kvalifikācijas braucienā Kristers uzrādīja otru labāko laiku, gluži tāpat arī pirmajā un otrajā ieskaites braucienā. Toties pēdējā ieskaites braucienā latviešu puika pārspēja visus savus konkurentus un kopvērtējumā tas ļāva viņam izcīnīt 1. vietu. Ja ņem vērā, ka zēnam tās bija pirmās sacensības motociklu klasē līdz 85cc, tad uzvara ir labs pieteikums Īrijas un Visīrijas čempionātiem, kas sāksies jau pēc nedēļas.
Atgādināšu, ka Kristers ir 2014. gada Īrijas čempions motociklu klasē līdz 65cc.