Sestdiena, 20. aprīlis, Pirmās Lieldienas.Varda dienas: Mirta, Ziedīte

M. Kalniņam medaļas Visīrijas čempionātā draugiem.lv

- 12.04.2015

IMG_3085Līdz ar pavasari ir sācies arī Visīrijas jaunatnes čempionāts motokrosā (Youth Irish Championship), kurā jau aizvadīti trīs posmi, no kuriem pēdējie divi notika pirms nedēļas – 4. aprīlī Ferns trasē, Co. Wexford un 5. aprīlī Clonroche trasē, Co. Wexford. Otrajā un trešajā posmā latviešus pārstāvēja Markuss Kalniņš (50cc) un Kristers Žigalovs (85cc Small Wheel).

4. aprīļa sacensībās Markuss Kalniņš, startējot motociklu klasē līdz 50cc, pirmajā ieskaites braucienā finiša līniju šķērsoja kā trešais, bet otrajā un trešajā ieskaites braucienā bija otrais. Šie rezultāti otrā posma kopvērtējumā mazajam Markusam nodrošināja otro vietu.
Savukārt Kristers Žigalovs, kuram šī ir pirmā sezona motociklu klasē līdz 85cc, otrā posma kopvērtējumā palika 12. vietā. Braucienos Kristers ieņēma 11., 16. un 10. vietu.

Visīrijas jaunatnes čempionāta trešajā posmā mūsu jaunie sportisti startēja līdzīgi kā dienu iepriekš. Markuss Kalniņš kopvērtējumā ieņēma trešo vietu (pa braucieniem – 4. vieta, 4. vieta un 3. vieta), bet Kristers Žigalovs palika desmitais (pa braucieniem – 11. vieta, 10. vieta un 10. vieta).
Visīrijas jaunatnes čempionāta ceturtais posms notiks 23. maijā Errigal trasē, bet pirms tam vēl notiks trīs Īrijas čempionāta (Southern Centre Championship) posmi.